⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos taisyklės

Kaina: 18,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 18.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių kalbos taisyklės" aprašymas

Knyga „Lietuvių kalbos taisyklės“ skiriama norintiems išmokti taisyklingos rašytinės ir sakytinės lietuvių kalbos. Iš jos gali mokytis vidurinių ir aukštesniųjų mokyklų mokiniai, aukštųjų mokyklų studentai, radijo ir televizijos žurnalistai, visi, besidomintys kalbos kultūros dalykais.

Knygą „Lietuvių kalbos taisyklės“ sudaro trys dalys.

Fonetikos ir morfologijos dalyje aptariami garsai ir jų žymėjimas raidėmis, žodžio sandara bei kalbos dalių teorija ir rašyba.
Sintaksės ir skyrybos dalyje – žodžių junginiai, vientiso ir sudėtinio sakinio sintaksė ir skyryba, tiesioginės kalbos bei citavimo taisyklės.
Daugiausia taisyklių kalbos kultūros dalyje, kuri skiriama žodžių, gramatinių ir sintaksinių konstrukcijų vartojimui aptarti.
Didelis žodžių kirčiavimo ir priegaidės žymėjimo skyrius.


  • Autorius: Benjaminas Kondratas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098031560

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos taisyklės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Benjaminas Kondratas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių kalbos taisyklės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių kalbos taisyklės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių kalbos taisyklės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių kalbos taisyklės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benjaminas Kondratas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių kalbos taisyklės" perkama kartu