⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 15.49 SoldOut

Knygos "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" aprašymas

Kai kurie italų kalbą vadina gražiausia ir dainingiausia pasaulyje. Simonas Jurkevičius pabrėžia, kad ši muzikali kalba - tai meno, literatūros, muzikos, mados ir gastronomijos pasaulio „lingua franca“. Kalbos gidas „AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems“ kuris padės ją suprasti ir pamilti.

Pasiklysti tarp kalbų vadovėlių ir gidų nesunku, tad kuo ši Simono Jurkevičiaus knyga išskirtinė? Visų pirma, tai nebus taisyklėmis, lentelėmis ir sausais gramatikos pratimais perkrautas tradicinis vadovėlis. „AmorRoma“ nereiks raustis žodynuose ar mintinai „kalti“ gramatiką.

„AmorRoma“ – tai novatoriškas, patogus ir praktiškas italų kalbos gidas. Versdami jo puslapius, nesunkiai perprasite elementariausias italų kalbos taisykles. Nė nepajusite, kad jau suvokiate italų kalbos pagrindus.

Šios mokomosios priemonės autorius Simonas Jurkevičius siūlomus metodus taiko jau ne vienerius metus. 2014 m. įkurtoje privačioje italų kalbos mokykloje „Accademia Italiana“ jis, remdamasis šio vadovėlio principais, dirbo su lietuviakalbiais studentais. Įgyta patirtis ir pasiteisinę šio darbo metodai - „AmorRoma“ puslapiuose.

Kartu tai ir itališko gyvenimo būdo įkvėpta mokymosi priemonė. Nė nesusimąstome, kad Italija jau yra mūsų gyvenime – šios kalbos žodžius vartojame kasdien, tačiau nė neįtariame apie jų kilmę. Dėl šios priežasties mokytis italų kalbą bus ne tik lengva, bet ir naudinga. „AmorRoma“ atvers duris į mados, gero maisto ir puikaus gyvenimo būdo šalį.

Italų kalbos gidas – tai antroji unikalaus leidybinio projekto „AmorRoma“ dalis. Simonas, Jurga ir Paulius Jurkevičiai jau sukūrė gidą po Romos miestą – "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas". Vadovėlis "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" papildo pirmąją knygą.

Simonas Jurkevičius gimė Lietuvoje, tačiau baigęs tris klases 1996 m. su šeima persikėlė į Italiją. Čia baigęs klasikinių studijų licėjų, vyras Pizoje studijavo teatrą, muziką ir kinematografiją bei tapo šių mokslų daktaru. Dešimt metų Simonas Jurkevičius dirbo gidu, o po septyniolikos gyvenimo Italijoje metų nusprendė grįžti į gimtąją Lietuvą. Čia jis veda ekskursijas Italijos turistams, vadovauja savo įkurtai italų kalbos mokyklai. Laisvalaikiu vyras groja juodojo metalo grupėje „Luctus“.


  • Autorius: Paulius Jurkevičius
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664359

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Italų kalbos ir gramatikos knygos

Paulius Jurkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paulius Jurkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" perkama kartu