0

AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems

  • Nuolaida knygai -22%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,49 €
Knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 4.30 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094664359

2020-06-30 15.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kai kurie italų kalbą vadina gražiausia ir dainingiausia pasaulyje. Simonas Jurkevičius pabrėžia, kad ši muzikali kalba - tai meno, literatūros, muzikos, mados ir gastronomijos pasaulio „lingua franca“. Kalbos gidas „AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems“ kuris padės ją suprasti ir pamilti.

Pasiklysti tarp kalbų vadovėlių ir gidų nesunku, tad kuo ši Simono Jurkevičiaus knyga išskirtinė? Visų pirma, tai nebus taisyklėmis, lentelėmis ir sausais gramatikos pratimais perkrautas tradicinis vadovėlis. „AmorRoma“ nereiks raustis žodynuose ar mintinai „kalti“ gramatiką.

„AmorRoma“ – tai novatoriškas, patogus ir praktiškas italų kalbos gidas. Versdami jo puslapius, nesunkiai perprasite elementariausias italų kalbos taisykles. Nė nepajusite, kad jau suvokiate italų kalbos pagrindus.

Šios mokomosios priemonės autorius Simonas Jurkevičius siūlomus metodus taiko jau ne vienerius metus. 2014 m. įkurtoje privačioje italų kalbos mokykloje „Accademia Italiana“ jis, remdamasis šio vadovėlio principais, dirbo su lietuviakalbiais studentais. Įgyta patirtis ir pasiteisinę šio darbo metodai - „AmorRoma“ puslapiuose.

Kartu tai ir itališko gyvenimo būdo įkvėpta mokymosi priemonė. Nė nesusimąstome, kad Italija jau yra mūsų gyvenime – šios kalbos žodžius vartojame kasdien, tačiau nė neįtariame apie jų kilmę. Dėl šios priežasties mokytis italų kalbą bus ne tik lengva, bet ir naudinga. „AmorRoma“ atvers duris į mados, gero maisto ir puikaus gyvenimo būdo šalį.

Italų kalbos gidas – tai antroji unikalaus leidybinio projekto „AmorRoma“ dalis. Simonas, Jurga ir Paulius Jurkevičiai jau sukūrė gidą po Romos miestą – "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas". Vadovėlis "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" papildo pirmąją knygą.

Simonas Jurkevičius gimė Lietuvoje, tačiau baigęs tris klases 1996 m. su šeima persikėlė į Italiją. Čia baigęs klasikinių studijų licėjų, vyras Pizoje studijavo teatrą, muziką ir kinematografiją bei tapo šių mokslų daktaru. Dešimt metų Simonas Jurkevičius dirbo gidu, o po septyniolikos gyvenimo Italijoje metų nusprendė grįžti į gimtąją Lietuvą. Čia jis veda ekskursijas Italijos turistams, vadovauja savo įkurtai italų kalbos mokyklai. Laisvalaikiu vyras groja juodojo metalo grupėje „Luctus“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu