0

AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems

  • Nuolaida knygai -22%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 4.30 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094664359

2020-10-31 15.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" aprašymas

Kai kurie italų kalbą vadina gražiausia ir dainingiausia pasaulyje. Simonas Jurkevičius pabrėžia, kad ši muzikali kalba - tai meno, literatūros, muzikos, mados ir gastronomijos pasaulio „lingua franca“. Kalbos gidas „AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems“ kuris padės ją suprasti ir pamilti.

Pasiklysti tarp kalbų vadovėlių ir gidų nesunku, tad kuo ši Simono Jurkevičiaus knyga išskirtinė? Visų pirma, tai nebus taisyklėmis, lentelėmis ir sausais gramatikos pratimais perkrautas tradicinis vadovėlis. „AmorRoma“ nereiks raustis žodynuose ar mintinai „kalti“ gramatiką.

„AmorRoma“ – tai novatoriškas, patogus ir praktiškas italų kalbos gidas. Versdami jo puslapius, nesunkiai perprasite elementariausias italų kalbos taisykles. Nė nepajusite, kad jau suvokiate italų kalbos pagrindus.

Šios mokomosios priemonės autorius Simonas Jurkevičius siūlomus metodus taiko jau ne vienerius metus. 2014 m. įkurtoje privačioje italų kalbos mokykloje „Accademia Italiana“ jis, remdamasis šio vadovėlio principais, dirbo su lietuviakalbiais studentais. Įgyta patirtis ir pasiteisinę šio darbo metodai - „AmorRoma“ puslapiuose.

Kartu tai ir itališko gyvenimo būdo įkvėpta mokymosi priemonė. Nė nesusimąstome, kad Italija jau yra mūsų gyvenime – šios kalbos žodžius vartojame kasdien, tačiau nė neįtariame apie jų kilmę. Dėl šios priežasties mokytis italų kalbą bus ne tik lengva, bet ir naudinga. „AmorRoma“ atvers duris į mados, gero maisto ir puikaus gyvenimo būdo šalį.

Italų kalbos gidas – tai antroji unikalaus leidybinio projekto „AmorRoma“ dalis. Simonas, Jurga ir Paulius Jurkevičiai jau sukūrė gidą po Romos miestą – "AmorRoma. Amžinojo miesto gidas". Vadovėlis "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" papildo pirmąją knygą.

Simonas Jurkevičius gimė Lietuvoje, tačiau baigęs tris klases 1996 m. su šeima persikėlė į Italiją. Čia baigęs klasikinių studijų licėjų, vyras Pizoje studijavo teatrą, muziką ir kinematografiją bei tapo šių mokslų daktaru. Dešimt metų Simonas Jurkevičius dirbo gidu, o po septyniolikos gyvenimo Italijoje metų nusprendė grįžti į gimtąją Lietuvą. Čia jis veda ekskursijas Italijos turistams, vadovauja savo įkurtai italų kalbos mokyklai. Laisvalaikiu vyras groja juodojo metalo grupėje „Luctus“.

Parašykite atsiliepimą apie "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Italų kalba ir gramatika

Paulius Jurkevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paulius Jurkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "AmorRoma. Italų kalbos gidas pradedantiesiems" perkama kartu