0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.58 SoldOut

Knygos "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis" aprašymas

Knygoje pateiktas norvegų kalbos gramatikos konspektas ir žodynėlis.Parašykite atsiliepimą apie "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis", Ugnius Mikučionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ugnius Mikučionis su knyga "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ugnius Mikučionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Norvegų kalba. Gramatikos konspektas ir žodynėlis" perkama kartu