0

Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 693
  • ISBN ar kodas: 5-417-00815-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas" aprašymas
Žodyne pateikiami literatūrinės ir šnekamosios prancūzų kalbos žodžiai ir posakiai. Kiekviena sinonimų eilės žodžio reikšmė iliustruojama grožinės, mokslinės literatūros, publicistikos pavyzdžiu.

Žodynas skiriamas prancūzų kalbos specialistams, vertėjams, studentams, moksleiviams ir plačiajai visuomenei.

Parašykite atsiliepimą apie "Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prancūzų-lietuvių kalbų sinonimų žodynas" perkama kartu