0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis

  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 22,39 €*
Sutaupote: 10.40 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis


2021-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis" aprašymas

Kalba yra puikus tarpininkas užmegzti draugystės ryšius ir priemonė ugdyti tarpusavio santarvę. Kas gali būti nuostabiau, kai gali laisvai bendrauti su kitu žmogumi, kurį nuo tavęs skiria kita kultūra, atstumas, skirtingos tradicijos, papročiai ir mąstymo būdas. „Svetimų kalbų mokymasis, - rašė XIX amžiaus filosofas D. Pisarevas, - lavina protą - daro jį lankstesnį, gabesnį į svetimą pasaulėvaizdį". Mokantis kalbų, pamažu mums atsiveria nauji ir nepažinti pasauliai: kultūros, žmonės, literatūra. Taip išmokstame suvokti save pačius, savo aplinką ir gimtąją kalbą. Anot J. V. Gėtės, kas nemoka svetimų kalbų, neturi supratimo ir apie savąją. Nauja kalba išvaduoja iš intelektualinės monotonijos, atveria vartus į vieningą, atvirą ir laisvą pasaulį, ugdydama individo toleranciją kitiems ir atskleisdama kas esu aš įvairiausias prasmes.


Šis nuotaikingas ir įdomus prancūzų kalbos kursas "Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis" skirtas visiems norintiems mokytis vienos dainingiausių pasaulio kalbų. Poliglotas dr. Gediminas Degėsys vaizdingai bei išradingai pristato mokymosi medžiagą, įtraukia į linksmus dialogus, pristato esminius prancūzų kultūros dalykus. Tai puiki priemonė kiekvienam, kuris žengia pirmus žingsnius, arba jau tobulina prancūzų kalbos įgūdžius.


  • Autorius: Gediminas Degėsys
  • Leidėjas: Gediminas Degėsys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094203497

Parašykite atsiliepimą apie "Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Prancūzų kalbos ir gramatikos knygos

Gediminas Degėsys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Degėsys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis" perkama kartu