0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2011-08-02 knyga

super

Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika" aprašymas
Maurice'o Grevisse'o veikalas Précis de grammaire fran?aise (Glausta prancūzų kalbos gramatika), kuriuo naudojosi ne viena prancūzų mokinių ir studentų karta ne tik Prancūzijoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių, šiandien pagal analogiją su populiariausiu prancūzų kalbos žodynu Le petit Robert pavadintas Le petit Grevisse (Mažasis Grevisas).Tai nepakeičiama parankinė priemonė norint pasitikslinti žodžių rašybą, prisiminti gramatikos taisykles, susipažinti su naujausiomis rašybos taisyklėmis. Nepaprastas šios knygos populiarumas paaiškinamas medžiagos dėstymo aiškumu, paprastu taisyklių pateikimu ir gausiais kiekvieną atvejį iliustruojančiais pavyzdžiais.
Kalba nuolat vystosi ir kinta, todėl rengiant 31-ąjį M. Grevisse'o Précis de grammaire fran?aise leidimą buvo atsižvelgta į prancūzų kalbos pokyčius, įtraukta naujadarų, pateikta daug naujų pavyzdžių. Knygą papildo Rašybos pataisos - Prancūzų kalbos aukščiausiosios tarybos siūlymai dėl kai kurių prancūzų kalbos rašybos taisyklių.
Mažojo Greviso vertime pirmą kartą pateikiami daugelio prancūzų kalbos gramatikos terminų lietuviški atitikmenys, paaiškinami esminiai terminų vartojimo skirtumai abiejose kalbose.

  • Autorius: Maurice Grevisse
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342267

2011-08-02

super

2010-10-13

Gramatika labai labai gera (5 žvaigždutės),

Parašykite atsiliepimą apie "Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika, kurią skaitytojams dovanoja Maurice Grevisse. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maurice Grevisse su knyga Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maurice Grevisse. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Le Petit Grevisse. Prancūzų kalbos gramatika" perkama kartu