0

Nostalgiški skanumynai (3-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -38%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nostalgiški skanumynai (3-as leidimas)

  • Leidėjas: Sezoninė virtuvė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 183
  • ISBN ar kodas: 9786094750786

2020-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Tai - specialus atnaujintas knygos „Nostalgiški skanumynai“ 3-asis leidimas, kvepiantis šventėmis - atvertus knygą pasklinda gardus cinamono kvapas.

Skanumynų receptai į šią knygą sugulė iš vaikystės prisiminimų. Knygoje surinkti autorės mamos, močiučių, senų pažįstamų laiko patikrinti receptai. Kita dalis jų atkeliavo iš sendaikčių turguose rastų senų lietuviškų kulinarinių knygų. Receptai buvo kruopščiai atrinkti ir pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui: sutrumpinta jų gaminimo eiga, sumažintas kaloringumas, patiekalams suteikti šiuolaikiniai skonių deriniai ar netradicinė išvaizda. Atvertę knygą surasite ne tik močiutės keptus Napoleono ir Medaus, bet ir senomis cukrainėmis kvepiančius Jaunystės ir Magdės tortus, taip pat mokyklos bufetą menančius roksus ir pyragaičius Bulvytės.

Receptai šioje knygoje suskirstyti pagal metų laikus, kiekvienai savaitei skiriant po vieną desertą. Juk iš vaikystės pamenam, jog skaniausi obuolių pyragai – rudenį, mielinė aguonų riestė – per Kalėdas, žagarėliai ir spurgos – per Užgavėnes, o vasarą norisi želė torto su uogomis. Tiek virtuvės naujokai, tiek ir mėgstantieji dažniau gaminti knygoje ras, ką pasirinkti, nes receptai sužymėti pagal jų sudėtingumo lygį.

Knygoje „Nostalgiški skanumynai“ naujam gyvenimui atgimsta seni geri, bet kiek primiršti saldumynų receptai.

„Nostalgiški skanumynai“ - tai antroji knygos autorės Renatos Ničajienės kulinarinė knyga. Pirmoji – „Sezoninė virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“ – buvo pavadinta taip pat, kaip ir jos rašomas kulinarinis tinklaraštis sezoninevirtuve.lt. Autorė yra parašiusi ir tarptautinį pripažinimą pelniusią 4 knygų seriją "Gero maisto dienoraštis". Renata savo knygose ir sezoninio maisto tinklaraštyje skaitytojus skatina valgyti pagal metų laikus, gaminti iš šviežių vietinių produktų ir saugoti savo krašto kulinarines tradicijas bei patirtį.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu