⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t.

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 42,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-02-22 Karina

Ačiū Jums, labai džiaugiuosi, kad įsigijau!


2022-12-31 42.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t." aprašymas

Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras leidžia naują dvitomį Didįjį rusų-lietuvių kalbų žodyną. Į žodyną sudėti dabartinės rusų kalbos žodžiai, pateikiama daug šnekamosios leksikos, žodžių junginių, iliustruojančių žodžių reikšmes, frazeologizmų ir idiomų. Naudojantis šiuo žodynu galima skaityti grožinę, populiariąją mokslinę literatūrą ir periodiką. Leidinys skiriamas ir specialistams, ir kalbų besimokantiems moksleiviams, studentams. Žodyne pateikta apie 360 000 žodžių. Vieno tomo apimtis ~ 1500 puslapių. Vilniaus knygų mugėje bus pristatytas pirmasis didžiojo žodyno tomas.Kiti taip pat domėjosi


2018-02-22

Ačiū Jums, labai džiaugiuosi, kad įsigijau!

2011-07-17

Super ! Kodel taip ilgai delset del Rusu k. zodyno?

Parašykite atsiliepimą apie "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rusų kalbos žodynai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didysis rusų-lietuvių kalbų žodynas, I t." perkama kartu