Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Serijos „Detektyvas Jonas Lina“ autorius Lars Kepler. Lars Kepler - tai du švedų rašytojai: Alexanderis ir Alexandra Coelho Ahndorilai. Viskas, kas susiję su šia pora jau yra paini detektyvinė istorija.

Detektyvas Jonas Lina knygos

Rasta: 12

Persekiotojas | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
16,58 €
Kaina su kodu: 14,93 €
Turime sandėlyje
Lozorius | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
15,64 €
Kaina su kodu: 14,08 €
Turime sandėlyje
Hipnotizuotojas | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
20,62 €
Kaina su kodu: 18,56 €
Turime sandėlyje
Veidrodžių žmogus | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
20,62 €
Kaina su kodu: 18,56 €
Turime sandėlyje
Ugnies liudininkas | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
20,62 €
Kaina su kodu: 18,56 €
Turime sandėlyje
Voras | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
22,99 €
Kaina su kodu: 20,69 €
Turime sandėlyje
Triušių medžiotojas (knyga su defektais) | Lars Kepler
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Smėlio žmogus | Lars Kepler
  • Nemokamas knygos pristatymas

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Pirmiausia, jų vienodi vardai, antra, su garsiuoju Coelho jie neturi nieko bendra, o trečia, žurnalistai ilgai nežinojo, kad Lars Kepler - slapyvardis, po kuriuo slepiasi sutuoktinių pora. Poros literatūrinis debiutas, trileris „Hipnotizuotojas“, sužavėjo ir skaitytojus, ir kritikus, ir leidėjus.

Kriminalinės policijos komisaras Jonas Lina yra visos detektyvų serijos, kurią sudaro devynios knygos, pagrindinis veikėjas. Jonas Lina yra suomių kilmės detektyvas, ramus, protingas, išvaizdus ir šiek tiek melancholiškas vyriškis.

„Hipnotizuotojas“ (2009) - pirmasis serijos romanas. Stokholmo priemiestyje sporto klubo rūbinėje žiauriai nužudomas vyras. Vėliau jo namuose randamos negyvos jo žmona ir maža dukra. Atrodo, kad žudikas trokšta išžudyti visą šeimą. Tačiau sunkiai sužeistas sūnus - penkiolikmetis Josefas Ekas - išgyveno. Kriminalinės policijos komisaras Jonas Lina sužino, kad liko gyvas dar vienas šeimos narys – vyresnioji berniuko sesuo. Jis supranta, kad merginą būtina surasti, kol to dar nepadarė žudikas.

„Paganinio kontraktas“ (lietuvių kalba naujai išleistas pavadinimu „Košmaras“) (2010) - antroji serijos knyga. Vasaros naktį brangioje apleistoje jachtoje, dreifuojančioje netoli Stokholmo, randama nuskendusi moteris sausais drabužiais. Kitą dieną turtingame rajone esančiame bute miršta vyras. Kaip jam pavyko pasikarti ant lempos kablio visiškai tuščioje patalpoje su labai aukštomis lubomis, kur nėra ant ko pasilipti? Vis dėlto policijos komisaras Jonas Lina įsitikinęs - tai savižudybė. Prasideda niūrių įvykių virtinė, kuri keistai susijusi su didžiajam Paganiniui priklausiusiu smuiku ir jo vardu pavadinta pragaištinga sutartimi.

„Ugnies liudininkas“ (2011) - trečiasis romanas apie detektyvą Joną liną. Mergaičių paauglių internate įvykdoma kruvina žmogžudystė. Viena iš auklėtinių ir slaugytoja negyvos, jų rankos prispaustos prie veido, tarsi jos būtų bandę užsidengti nuo žudiko. Internate viešpatauja baimė ir įtarumas. Tirti bylą pakviečiamas Jonas Lina, tačiau tik stebėtojo teisėmis, nes jam pačiam atliekamas tarnybinis tyrimas.

„Smėlio žmogus“ (2012) - ketvirtasis serijos romanas. Policija randa ant geležinkelio bėgių klaidžiojantį leisgyvį jaunuolį. Ligoninėje patikrinus dokumentus paaiškėja, kad jaunuolis jau septynerius metus miręs. Jo žudikas Jurekas Valteris, kurį kadaise suėmė Jonas Lina, buvo nuteistas priverstiniam gydymui ir kali psichiatrijos ligoninėje-kalėjime. Nauji įrodymai priverčia policiją atnaujinti kažkada baigtą tyrimą. Byla staiga pasisuka netikėtai pavojinga linkme...

„Persekiotojas“ (2014) - penktojoje serijos knygoje pasakoma apie dar vieną Jono Linos tyrimą. Policija gauna trumpą filmuką, kuriame kažkas slapta pro langą filmuoja moterį. Kitą rytą ji randama negyva. Netrukus pasirodo dar vienas filmukas su nauja auka. Ir tada dar vienas... Žudikas elgiasi itin žiauriai: visų aukų veidai supjaustyti, tarsi nusikaltėlis norėtų juos ištrinti. Sustabdyti šių siaubingų žmogžudysčių seriją imasi naujai paskirta komisarė, tačiau tyrimas atsiduria aklavietėje. Tuomet narplioti nusikaltimą imasi  Jonas Lina.

„Triušių medžiotojas“ (2016) - šeštasis romanas. Nužudytas užsienio reikalų ministras, o įvykio aplinkybės rodo, kad tai, greičiausiai, ne vienintelis nusikaltimas. Netrukus baisiausios prognozės pradeda pildytis – miestą surečia dar kelios žiaurios ir negailestingos žmogžudystės. Vieninteliai turimi įkalčiai veda į elitinę, prestižinę mokyklą, kurioje prieš daugelį metų buvo sukurtas slaptas mokinius iš privilegijuotų šeimų vienijantis klubas „Triušio ola“. Šią bylą gali išnarplioti tik detektyvas Jonas Lina, tačiau, kad jis tai galėtų padaryti, valdžia privalo jį paleisti iš kalėjimo...

„Lozorius“ (2018) - septintoji serijos knyga. Jonas Lina - vieno Stokholmo rajono skyriaus policijos pareigūnas. Po kelių savaičių jis turėtų grįžti į kriminalinės policijos komisaro pareigas. Tuo tarpu Oslo daugiabutyje randamas vyro kūnas. Bute matomi kovos pėdsakai, todėl nekyla abejonių, kad mirtis smurtinė. Tačiau viskas pasikeičia, kai aukos šaldytuve randami sušalę žmonių kūnų palaikai. Blogiausia, kad visi įkalčiai rodo į vieną pavojingiausių, žiauriausių ir negailestingiausių nusikaltėlių - Jureką Valterį. Tačiau to negali būti, nes Jonas Lina įsitikinęs, kad Valteris negyvas. O jeigu jis gyvas, tuomet mirtinas pavojus gresia ne tik Linai, bet ir visiems, kuriuos jis pažįsta.

„Veidrodžių žmogus“ (2020) - aštuntoji knyga. Šešiolikmetė Dženė Lind pagrobta pakeliui iš mokyklos namo. Po penkerių metų jos kūnas rastas kabantis žaidimų aikštelėje. Jokių įrodymų, tik vienas liudytojas – žmogus, kuris tiksliai neprisimena, ką matė. Kol Jonas Lina ir policija bando rasti bent keletą įkalčių, pagrobiama kita mergina.

„Voras“ (2022) - devintojoje knygoje serijinis žudikas grasina pačiam detektyvui Jonui Linai. Jo partnerė Saga Bauer gauna laišką, kuriame rašoma apie devynias baltas kulkas, viena iš kurių skirta pačiam Jonui Linai. Po kurio laiko policija randa prie medžio pririštą maišą su pusiau suirusiu kūnu ir pieno baltumo kulkos tūtą. Detektyvai bando įminti įmantrias maniako žudiko paslaptis, kad išvengtų naujų aukų ir nepakliūtų į tinklą, iš kurio negalės ištrūkti.

Larso Keplerio romanai tapo bestseleriais visame pasaulyje, pagal juos statomi filmai. Romanai nemažos apimties, tačiau veiksmas juose vyksta nepaprastai greitai, skaitytojas iki pabaigos laikomas nežinioje, o netikėti siužeto posūkiai, sudėtingi veikėjų santykiai ir puikūs dialogai - tai viskas, kad detektyvai būtų įtraukti į geriausiųjų sąrašus. Lars Kepler knygas (ne tik seriją apie Joną Liną) galite įsigyti patogupirkti.lt knygyne. Knygyne gausus pasirinkimas ne tik skandinaviškų, bet ir kitų šalių detektyvų ir trilerių. Nemažai detektyvų, turinčiu nedidelius viršelio defektus, galite įsigyti žymiai pigiau.