0

Triušių medžiotojas

  • Nuolaida knygai -26%
2.5
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 14,99 €
Kaina Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-12-11 Donatas

Kiek nuvylė siužetas, bet knyga tikrai įdomi ir verta skaitymo. Iš visų dalių apie Joną ši ko gero silpniausia, bet intriga vistiek išliko, tad perskaityti tikrai verta

Informacija

Triušių medžiotojas

  • Serija: Detektyvas Jonas Lina
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786099607702

2020-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Švedijos trilerių karaliai, besislepiantys po Lars Kepler pseudonimu, knygoje „Triušių medžiotojas“ pasakoja apie žiauriausią iki šiol matytą žudiką. Jį sustabdyti gali tik detektyvas Jonas Lina, tačiau jis – kalėjime…

Viskas prasideda nuo vaikiško eilėraštuko. Po devyniolikos minučių – miršti. Nepažįstamasis už lango veidą slepia po kauke. Jis stovш sodo šešėliuose. Stebi savo pirmąją auką. Jis žudys lėtai, mėgausis tuo, privers klausytis eilėraštuko ir... už viską sumokėti…

Komisaras Jonas Lina praleido dvejus metus sustiprinto režimo kalėjime. Dabar jis pakviestas dalyvauti slaptame susitikime. Policijai reikia jo pagalbos gaudant paslaptingą žudiką, pasivadinusį Triušių medžiotoju. Vienintelis žinomas dalykas, siejantis žmogžudystes, yra tai, kad visos aukos prieš žudikui imantis darbo girdi vaikišką eilėraštuką apie triušius.

Visas Stokholmas apimtas siaubo. Jonas Lina privalo kuo greičiau sustabdyti žudiką, kurio pėdsakai veda į vieną košmarišką naktį, o jos pasekmės žiauresnės nei kas nors gali įsivaizduoti.

Netikėtai įvykių sukūryje atsiduria žinomas šefas Reksas Miuleris. Jis rengėsi tris savaites praleisti su savo sūnumi Semiu, tačiau vietoj ramaus ir smagaus poilsio, jam tenka kovoti, kad išgyventų. Jonas Lina ir Saga Bauer priversti dirbti slapta, kad sustabdytų Triušių medžiotoją, kol dar ne per vėlu.

Trilerių maestro Lars Kepler knyga „Triušių medžiotojas“ – tai dar vienas įtraukiantis Lars Kepler romanas, prikaustantis skaitytojo dėmesį nuo pirmo iki paskutinio puslapio.

Lars Kepler – tai švedų rašytojų, sutuoktinių Alexander Ahndoril (g. 1967 m.) ir Alexandra Coelho Ahndoril (g. 1966 m.) pseudonimas. Jie abu tapo tarptautine sensacija, kai išgarsėjo pradėję rašyti seriją apie detektyvą Joną Liną. Šios knygos verčiamos į 40 kalbų, o pasaulyje parduota jau daugiau nei 12 milijonų jų egzempliorių. Pseudonimą pora pasirinko, siekdami pagerbti skandinaviškojo detektyvo meistrą Stieg Larsson ir vokiečių mokslininką, astronomą Johannes Kepler.
Abu rašytojai ketino tyliai leisti knygas, neišduodami savo tapatybės. Jie netgi su savo trimis dukterimis apsigyveno atokioje Švedijos vakarų pakrantės vietoje, nedideliame namelyje. Tačiau, kai pirmasis jų detektyvinis trileris „Hipnotizuotojas“ tapo tikra sensacija, žurnalistai sustiprino paieškas, bandydami atskleisti romano autoriaus tapatybę. Galiausiai rašytojams teko išeiti į viešumą. Jie toliau rašo detektyvus kartu. Alexanderis taip pat rašo TV ir radijo scenarijus, o Alexandra yra literatūros kritikė, rašanti spaudoje. „Triušių medžiotojas“ – jau šeštoji Jono Linos serijos knyga.

Iš švedų kalbos vertė Nadežda Maeki

2019-12-11

Kiek nuvylė siužetas, bet knyga tikrai įdomi ir verta skaitymo. Iš visų dalių apie Joną ši ko gero silpniausia, bet intriga vistiek išliko, tad perskaityti tikrai verta

2019-08-31

Marmaliuzė, o ne knyga. Neįmanoma nei atsiminti veikėjų vardų (kurių koks 500), nei aplinkybių. Kažkoks fantastikos/erotikos/siaubo mixas. Neverta gaišti laiko, bandant susigaudyti visam tam kratinyje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu