0

Alšis iš Alšėnų

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Alšis iš Alšėnų

  • Leidėjas: Fotosąjūdis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9786099531717

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Alšis iš Alšėnų" aprašymas

"Alšis iš Alšėnų" - tai knyga apie kunigaikštį Alšį, kuris gyveno prieš tūkstantį metų ir įkūrė Alšėnus, ir šunį Alšį, kuris Alšėnų miestelyje (dabar Baltarusija) prisijungė prie raitelių ekspedicijos, jojančios žirgais žemaitukais į Juodąją jūrą. Kunigaikštis Alšis tapo garsios ir šlovingos Alšėnų giminės pradininku (garsiausi „Alšėnai" – Vytauto Didžiojo žmona Julijona ir Jogailos žmona Sofija), o šuo Alšis tapo žinomiausiu, populiariausiu ir mylimiausiu šunimi-herojumi šių dienų Lietuvoje.

Neįtikėtini nuotykiai, žygiai su žirgais ir raiteliais, istoriniai ir geografiniai faktai, senoviniai žemėlapiai ir schemos, knygoje pateikti įdomiai, vaikams suprantamu stiliumi, todėl drąsiai šią knygą "Alšis iš Alšėnų" galima vadinti edukacine ar net alternatyviu Lietuvos istorijos vadovėliu.

Ši knyga "Alšis iš Alšėnų" – tai jaudinantis pasakojimas apie žinomiausią Lietuvos šunį mišrūną Alšį, kuris prisijungė prie istorinio žygio „2000 km istorijos" raitelių, keliavusių Vytauto Didžiojo keliu iki Juodosios jūros. Knyga skatins domėtis, pažinti ir įvertinti įvairius Lietuvos istorijos įvykius, reikšmingas datas bei iškilias asmenybes, papasakos apie neįtikėtino likimo šunį, apie jo draugystę su žirgais ir raiteliais. Tai knyga apie tikras gyvenimiškas vertybes - draugystę ir ištikimybę, velnišką atkaklumą ir dar velniškesnį užsispyrimą, supernuovoką ir neįtikėtiną išmanumą. Apie nepaprastus nuotykius, išgyvenimus, susitikimus ir, gal būt, net reinkarnaciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Alšis iš Alšėnų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Alšis iš Alšėnų, kurį parašė Gintaras Kaltenis. Siūlome ne tik išsamų Alšis iš Alšėnų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintaras Kaltenis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Alšis iš Alšėnų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Alšis iš Alšėnų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Alšis iš Alšėnų" perkama kartu