NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Ilka Rae Adams – trenerė, sveikos gyvensenos specialistė.

Mergina gimė ir augo Namibijoje. Nuo mažens mėgo berniukiškas išdaigas, tačiau mėgo ir atrodyti nepriekaištingai bei puoštis. Tad su dviem broliais važinėjo dviračiais ar karstėsi medžiuose, šoko afrikietiškus šokius, išbandė ledo ritulį ir netbolą.

Ilka Rae Adams knygos

Rasta: 4

Tobulas moters kūnas | Ilka Rae Adams
-30% su kodu: PATOGU
22,29 €
Kaina su kodu: 15,60 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Kita vertus, mergaitė nuo šešių dirbo modeliu, o su lėlėmis žaidė iki pat paauglystės.

Ilka Rae Adams prisimena visada svajojusi išvykti iš gimtosios Namibijos ir kurti laimę užsienyje. Tad sulaukusi pilnametystės ji leidosi į nežinią – pirmą kartą lėktuvu skridusi mergina atvyko į Londoną. Saugūs namai liko už tūkstančių kilometrų. Viską teko pradėti nuo nulio.

Įtemptas gyvenimo tempas atsiliepė ir merginos savijautai. Anksčiau aktyviai sportavusi mergina tam nebeturėjo laiko, o sveiką namuose ruoštą maistą pakeitė pusfabrikačiai bei greiti užkandžiai. Ilka Rae Adams nevengė pasimėgauti ir saldumynais, kurių Namibijoje gaudavo retai ir tik tėčiui leidus. Tik supratusi, kad nebetelpa į džinsus, mergina nusprendė keisti savo įpročius. Įsigijo sporto klubo abonementą, maistą pradėjo gaminti namie. Palengva sportas ir aktyvus gyvenimas tapo jos aistra, be kurios dar ir šiandien ji neįsivaizduoja nė vienos dienos.

Po keleto Londone praleistų metų Ilka Rae Adams grįžo į gimtąją Namibiją, kur dirbo asmenine trenere. Mergina dalyvavo „Mis Namibija“ konkurse ir pateko tarp finalo dalyvių. Vis dėlto Ilka vėl ėmė svajoti apie gyvenimą Europoje, taip pat ir apie studijas aukštojoje mokykloje. Sulaukusi teigiamo atsakymo iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto, ji atvyko į Lietuvą, kur baigė verslo vadybos bakalauro studijas ir kultūros vadybos magistrantūrą.

Šiandien ji yra viena žinomiausių sveikos gyvensenos specialisčių, nuo 2014 m. dirba portalo kilo.lt konsultante, dalyvaujanti fitneso varžybose, vadovaujanti savo įkurtai kompanijai. Kartu su vyru Andriumi Pauliukevičiumi išleido ne vieną knygą, skirtą sveikam maistui, sportui ir aktyviai gyvensenai.