-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šioje knygyno skiltyje jūsų laukia įvairūs dienoraščiai: laimės dienoraštis, dienoraščiai vaikams, dienoraščiai mergaitėms, dienoraštis su spynele ir kiti. Jie nustebins savo tematikos pasirinkimu ir padės geriau pažinti save, artimuosius ar jus supančią aplinką. Pildydami šiuos dienoraščius, ne tik įamžinsite svarbius prisiminimus, bet ir patirsite, kad rašymas gali tapti savotiška terapijos priemone.

Rasta: 50
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knyga užrašams A5 MANDALA diary |
4,97 €
Turime sandėlyje
Pirmasis mano kūdikio dienoraštis |
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,29 €
Turime sandėlyje
Kelionių prisiminimai |
8,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 50
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Visais laikais buvo įprasta, kad žmogus pamiršdavo reikiamą informaciją. Ne paslaptis, kad pamirštame ne tik planuojamus atlikti darbus, bet ir kai kurias smagias akimirkas. Štai kodėl tampa populiarūs įvairūs dienoraščiai joms fiksuoti ar savirefleksijai atlikti. Jie nebūtinai būna tušti. Tai dažniausiai – dalinai užpildyti, jaukiomis iliustracijomis papuošti leidiniai suaugusiems, vaikams ar jaunimui.

Siūlome atkreipti dėmesį į vieną tokių dienoraščių: „Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make“. Jame mažieji galės fiksuoti svarbius savo gyvenimo įvykius; mokytis pažinti ir įvardinti emocijas; dėstyti savo pomėgius ir paslaptis. Vienos skaitomiausių knygų vaikams serijos „Kakė Makė“ pagrindinė veikėja yra itin mylima mažųjų, todėl ir mintis guldyti šiame leidinyje bus taip pat smagu, kaip žaidžiant su geriausiu draugu.

Rekomenduojamų dienoraščių sąraše pelnytai atsiduria ir leidinys: „Laimės dienoraštis. 365 žingsniai į sąmoningesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą“. Pildydami jį, turėsite progą geriau pažinti save, įgausite drąsos įgyvendinti svajones, užmegsite artimesnius santykius su aplinkiniais. Žinoma, laimė priklauso ne tik nuo savirefleksijos, bet ir nuo gebėjimo pozityviai žvelgti į aplinką, kuri mus supa, fiksuoti jos pokyčius ir džiugius atradimus.

Vienas smagiausių pokyčių kasdienybėje – kelionės! Tad, kodėl gi jų akimirkų nesuguldžius į naują dienoraštį? Tokį, kaip knyga „Kelionių prisiminimai“. Joje rasite nemažai vokelių įvairiems prisiminimams saugoti, žemėlapius ir puslapius dienoraščiui, kelionių nuotraukoms.

Pristatėme populiarius dienoraščius, kuriuos galima įsigyti internetu už palankią kainą. Jus taip pat gali sudominti: Tėvonijos knyga, Išlaisvinta siela. Praktinis kelionės kitapus savęs vadovas, Rytojaus dienoraštis, Draugės amžinai – draugių knyga ir kiti TOP dienoraščiai. Sekite mūsų knygyno išpardavimus bei akcijas, kurių metu galėsite įsigyti daugiau įdomių knygų ir kitų leidinių.