⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

4 valandų darbo savaitė

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-06-15 Viktoras

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 99 SoldOut

Knygos "4 valandų darbo savaitė" aprašymas


Timothy Ferriss jau pakeitė savo gyvenimą – uždirba daugiau, dirba gerokai mažiau, pats planuoja savo laiką, o su skaitytojais savo patarimais, kaip pakeisti gyvenimo būdą, dalinasi knygoje „4 valandų darbo savaitė“.

Kai kiekvieną rytą 6 val. suskamba žadintuvas, prasideda rutina, o ją vainikuoja aštuonios ar daugiau valandų už darbo stalo: spoksojimas į kompiuterį, atsakinėjimas į elektroninius laiškus ir begalės bereikšmių skambučių. Galiausiai, atslenka ekonominė krizė, prasideda etatų mažinimas ir šitas gyvenimo laikas nueina velniop – atsiduri gatvėje, o niekas net nepadėkoja!

Pagrindinis knygos „4 valandų darbo savaitė“ principas – visada yra galimybė rinktis. Kad ir kaip atrodytų keista, padidinti savo pajamas dvigubai galima skiriant tam dvigubai mažiau pastangų. O sutaupytą laiką kiekvienas gali panaudoti kaip tik geidžia širdis – kelionėms, geram maistui, artimiesiems. Sutikite – juk daug smagiau gyventi dabar nei tik kaupti pensijai, nes viskas, kas geriausia, dabar tiesiog skrieja pro šalį, kai jūs tiesiog stovite vietoje.

Timothy Ferriss įsitikinęs, kad iš gyvenimo norite daugiau: ištrūkti iš kasdienės rutinos, leistis į nepaprastą, nuotykių kupiną kelionę, mėgautis įspūdingomis sumomis banko sąskaitoje, mažiau dirbti ir... daugiau gyventi. Todėl knygoje „4 valandų darbo savaitė“ jis pateikia tokio svajonių gyvenimo brėžinius. Sužinosite, kaip knygos autorius iškeitė 40 tūkst. dolerių per metus į tokią pačią sumą per savaitę, o darbo krūvį sumažino dvidešimt kartų. Jis pasidalins įžvalgomis, kaip pasinaudoti virtualiaisiais asistentais užjūriuose, kurie daugybę darbų gali atlikti už jus. Galiausiai, čia rasite instrukciją, kaip ilgalaikius karjeros planus su išsvajota nerūpestinga senatve pakeisti švytuokle tarp intensyvaus darbo periodų ir „mažųjų išėjimų į pensiją“ kasmet.

Jo internetinės tinklalaidės buvo parsisiųstos daugiau nei 100 mln. kartų. Jis – penkių knygų autorius, visos jos – pirmos vietos laureatės New York Times bestselerių sąrašuose. Jis – investuotojas, turintis „Uber“, „Facebook“, „Duolingo“ ir kitų technologijos gigantų akcijų. Jis skaitė paskaitas Princetono universitete (kurį, beje, yra baigęs), kalbėjo „Google“, „Nike“, „Facebook“ ir kitų bendrovių darbuotojams. Jis mėgsta „meškos letenas“ (tai tokios bandelės), šokoladinius kruasanus, rašyti apie save trečiuoju asmeniu ir nekreipti dėmesio į citavimo taisykles. Jis – vienas sėkmingiausių šiandienos pasaulio žmonių Timothy Ferriss, kuris savo istorija dalinasi knygoje „4 valandų darbo savaitė“.

„[Timothy Ferriss] yra Silicio slėnio Supermenas.“

Wired
  • Autorius: Timothy Ferriss
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9786094374302
  • Vertėjas: Dalia Janušaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-12

Kuom man patiko ši knyga? Nes joje gausu žinomų žmonių frazių prieš kiekvieną skirių, kurie tiesiog įkvepia. Knyga labai priverčia susimąstyti apie savo laiko kainą. Labiau rekomenduočiau žmonės kuriems atsibodo dirbti kitiems ir kurie nori tūrėti savo verslą. Daugybė pavyzdžių ir idėjų kaip galima pagerinti savo ir verslo našumą, pagal Amerikos ekonomikos ir verslo modelį.

2019-09-30

2017-06-15

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.

Parašykite atsiliepimą apie "4 valandų darbo savaitė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Timothy Ferriss pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "4 valandų darbo savaitė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "4 valandų darbo savaitė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "4 valandų darbo savaitė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "4 valandų darbo savaitė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Timothy Ferriss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "4 valandų darbo savaitė" perkama kartu