NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-06-15 Viktoras

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.


2024-02-29 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu" aprašymas

Gyvenimas jus trikdo? Ne tik jus. Tokių yra kone septyni milijardai.

Tad būkite narsūs ir nesijaudinkite, ką pagalvos žmonės.

Jie tikrai negalvoja apie jus taip dažnai, kaip manote.

ĮSPĖJAME!

NESKAITYKITE ŠIOS KNYGOS,

NEBENT NORITE MESTI SAVO DARBĄ.

Jei vis dėlto atsivertėte šią knygą „4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu“, vadinasi, nenorite sėdėti prie rašomojo stalo, kol sulauksite pensijos.

Nėra nė vienos rimtos priežasties atidėlioti savo gyvenimo planų. Kad ir kokia būtų jūsų svajonė – ištrūkti iš 9–17 val. darbo rutinos, leistis į kvapą gniaužiančią tolimą kelionę, uždirbti penkiaženklę sumą per mėnesį, įdėjus kuo mažiau pastangų,... ar tiesiog MAŽIAU DIRBTI IR DAUGIAU GYVENTI.

Kuo naujieji turtuoliai (NT) skiriasi nuo atidėliojančiųjų (A)?

Pirmiesiems svarbiausia pasirinkimas. Antrieji viską kaupia pabaigai, kol supranta, kad gyvenimas praskriejo pro šalį.

Dirbti sau ar kad kiti dirbtų tau?

Nusipirkti viską, ko tik nori, ar veikti viską, ką tik nori, ir būti tuo, kuo nori?

Ši knyga „4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu“ apie galimybę rinktis. Paradoksalu, bet dažnai nutinka, kad galima nuveikti ir uždirbti daugiau – gerokai daugiau – darant perpus mažiau nei dabar.


  • Pavadinimas originalo kalba: The 4-Hour Workweek: Escape 9–5, Live Anywhere, and Join the New Rich
  • Autorius: Timothy Ferriss
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374302
  • Vertėjas: Dalia Janušaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-12

Kuom man patiko ši knyga? Nes joje gausu žinomų žmonių frazių prieš kiekvieną skirių, kurie tiesiog įkvepia. Knyga labai priverčia susimąstyti apie savo laiko kainą. Labiau rekomenduočiau žmonės kuriems atsibodo dirbti kitiems ir kurie nori tūrėti savo verslą. Daugybė pavyzdžių ir idėjų kaip galima pagerinti savo ir verslo našumą, pagal Amerikos ekonomikos ir verslo modelį.

2019-09-30

2017-06-15

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.

Parašykite atsiliepimą apie "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Timothy Ferriss pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Timothy Ferriss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "4 valandų darbo savaitė. Kaip nedirbti nuo 9 iki 17 val., gyventi kur tik nori ir tapti naujuoju turtuoliu" perkama kartu