0

4 valandų darbo savaitė

  • Nuolaida knygai -41%
4.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-06-15 Viktoras

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.

Informacija

4 valandų darbo savaitė

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094373466

2021-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "4 valandų darbo savaitė" aprašymas


Timothy Ferriss jau pakeitė savo gyvenimą – uždirba daugiau, dirba gerokai mažiau, pats planuoja savo laiką, o su skaitytojais savo patarimais, kaip pakeisti gyvenimo būdą, dalinasi knygoje „4 valandų darbo savaitė“.

Kai kiekvieną rytą 6 val. suskamba žadintuvas, prasideda rutina, o ją vainikuoja aštuonios ar daugiau valandų už darbo stalo: spoksojimas į kompiuterį, atsakinėjimas į elektroninius laiškus ir begalės bereikšmių skambučių. Galiausiai, atslenka ekonominė krizė, prasideda etatų mažinimas ir šitas gyvenimo laikas nueina velniop – atsiduri gatvėje, o niekas net nepadėkoja!

Pagrindinis knygos „4 valandų darbo savaitė“ principas – visada yra galimybė rinktis. Kad ir kaip atrodytų keista, padidinti savo pajamas dvigubai galima skiriant tam dvigubai mažiau pastangų. O sutaupytą laiką kiekvienas gali panaudoti kaip tik geidžia širdis – kelionėms, geram maistui, artimiesiems. Sutikite – juk daug smagiau gyventi dabar nei tik kaupti pensijai, nes viskas, kas geriausia, dabar tiesiog skrieja pro šalį, kai jūs tiesiog stovite vietoje.

Timothy Ferriss įsitikinęs, kad iš gyvenimo norite daugiau: ištrūkti iš kasdienės rutinos, leistis į nepaprastą, nuotykių kupiną kelionę, mėgautis įspūdingomis sumomis banko sąskaitoje, mažiau dirbti ir... daugiau gyventi. Todėl knygoje „4 valandų darbo savaitė“ jis pateikia tokio svajonių gyvenimo brėžinius. Sužinosite, kaip knygos autorius iškeitė 40 tūkst. dolerių per metus į tokią pačią sumą per savaitę, o darbo krūvį sumažino dvidešimt kartų. Jis pasidalins įžvalgomis, kaip pasinaudoti virtualiaisiais asistentais užjūriuose, kurie daugybę darbų gali atlikti už jus. Galiausiai, čia rasite instrukciją, kaip ilgalaikius karjeros planus su išsvajota nerūpestinga senatve pakeisti švytuokle tarp intensyvaus darbo periodų ir „mažųjų išėjimų į pensiją“ kasmet.

Jo internetinės tinklalaidės buvo parsisiųstos daugiau nei 100 mln. kartų. Jis – penkių knygų autorius, visos jos – pirmos vietos laureatės New York Times bestselerių sąrašuose. Jis – investuotojas, turintis „Uber“, „Facebook“, „Duolingo“ ir kitų technologijos gigantų akcijų. Jis skaitė paskaitas Princetono universitete (kurį, beje, yra baigęs), kalbėjo „Google“, „Nike“, „Facebook“ ir kitų bendrovių darbuotojams. Jis mėgsta „meškos letenas“ (tai tokios bandelės), šokoladinius kruasanus, rašyti apie save trečiuoju asmeniu ir nekreipti dėmesio į citavimo taisykles. Jis – vienas sėkmingiausių šiandienos pasaulio žmonių Timothy Ferriss, kuris savo istorija dalinasi knygoje „4 valandų darbo savaitė“.

„[Timothy Ferriss] yra Silicio slėnio Supermenas.“

Wired


Vertė Gabrielė Gailiūtė

  

2019-09-30

2017-06-15

Rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nebenori vargti savo kasdieniame darbe ir galvoja apie verslininko kelią. Ne tą įprastą, kuris yra sunkus, bet daug lengvesnį. Knygoje yra gerų patarimų, kaip dirbant mažiau pasiekti didesnį uždarbį.

Parašykite atsiliepimą apie "4 valandų darbo savaitė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Timothy Ferriss parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 4 valandų darbo savaitė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 4 valandų darbo savaitė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 4 valandų darbo savaitė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 4 valandų darbo savaitė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Timothy Ferriss tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "4 valandų darbo savaitė" perkama kartu