0

Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-14 Audrius

Sveiki, galite rezervuoti šią knygą mąstyk ir būk turtingas. Susisiekti galite adresu audriusilgs@gmail.com

Informacija

Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 335
  • ISBN ar kodas: 9786098112184

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" aprašymas

"Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" - dvi knygos vienoje!
Ši knyga - tai du populiariausi "sėkmės literatūros" klasiko Napoleono Hillo kūriniai, kuriuose sutelktos pagrindinės jo sėkmės siekimo filosofijos idėjos.

"Mąstyk ir būk turtingas!" - pati populiariausia iš Napoleono Hilo knygų. Parašyta Didžiosios depresijos metais (1937), ji įvairiomis kalbomis buvo išleista daugiau nei dvidešimties milijonų tiražu. Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokie yra jų tikslai. Jau pats knygos pavadinimas "Mąstyk ir būk turtingas!" atskleidžia, kad visų didžiųjų pergalių sėklos, pasak Hilo, glūdi žmogaus prote. Deja, prakaimėjimai ir nesėkmės prasideda ten pat. Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokiie jų tikslai. Todėl žmonėms reikia patikimo vedlio bei patarėjo.
Šis knygos leidimas kaip tik pritaikytas šiandieniniam skaitytojui, kuris, pavargęs nuo nuolatinio streso, ieško atsakymo į klausimus, kokios yra profesinės sėkmės paslaptys.

"Suklestėk per metus" - tai 52 labai paprastos ir nuoširdžios Napoleono Hilo sėkmės pamokos. Iš tikrųjų jos tokios nesudėtingos, kad dažnas jas perskaitęs nustemba: „Kodėl aš to nesupratau pats?“ Kiekvieną savaitę jums siūloma viena pamoka. Savaitė – tai tas laikas, per kurį gauta pamoka įsitvirtins sąmonėje ir leis jums bent truputėlį pakoreguoti savo elgesį – visų pirma profesinės veiklos srityje.

... visi turtai, visi pasiekimai prasidėjo vien nuo minties apie juos!

Pradinis bet kokio pasiekimo taškas yra galutinio troškimas - būsena, kuri leidžia žmogui suprasti save, aplinkinius, gamtą.

Žmogus - keistas sutvėrimas: jis vertina tik tai, už ką moka pinigus.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

2019-08-14

Sveiki, galite rezervuoti šią knygą mąstyk ir būk turtingas. Susisiekti galite adresu audriusilgs@gmail.com

Parašykite atsiliepimą apie "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Napoleon Hill parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Napoleon Hill tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" perkama kartu