NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus

Kaina: 12,76 €
Kaina su kodu: 11,48 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-06 Akvilė

Ši knyga yra nesenstanti! Tikėjausi, kad bus visiškai sutelkta į pinigus, tačiau labai nustebau, kad buvo skirtas didelis dėmesys dvasinei pusei, teisingam požiūriui. Rekomenduočiau visiems!


2024-02-29 12.757 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" aprašymas

"Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" - dvi knygos vienoje!
Ši knyga - tai du populiariausi "sėkmės literatūros" klasiko Napoleono Hillo kūriniai, kuriuose sutelktos pagrindinės jo sėkmės siekimo filosofijos idėjos.

"Mąstyk ir būk turtingas!" - pati populiariausia iš Napoleono Hilo knygų. Parašyta Didžiosios depresijos metais (1937), ji įvairiomis kalbomis buvo išleista daugiau nei dvidešimties milijonų tiražu. Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokie yra jų tikslai. Jau pats knygos pavadinimas "Mąstyk ir būk turtingas!" atskleidžia, kad visų didžiųjų pergalių sėklos, pasak Hilo, glūdi žmogaus prote. Deja, prakaimėjimai ir nesėkmės prasideda ten pat. Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokiie jų tikslai. Todėl žmonėms reikia patikimo vedlio bei patarėjo.
Šis knygos leidimas kaip tik pritaikytas šiandieniniam skaitytojui, kuris, pavargęs nuo nuolatinio streso, ieško atsakymo į klausimus, kokios yra profesinės sėkmės paslaptys.

"Suklestėk per metus" - tai 52 labai paprastos ir nuoširdžios Napoleono Hilo sėkmės pamokos. Iš tikrųjų jos tokios nesudėtingos, kad dažnas jas perskaitęs nustemba: „Kodėl aš to nesupratau pats?“ Kiekvieną savaitę jums siūloma viena pamoka. Savaitė – tai tas laikas, per kurį gauta pamoka įsitvirtins sąmonėje ir leis jums bent truputėlį pakoreguoti savo elgesį – visų pirma profesinės veiklos srityje.

... visi turtai, visi pasiekimai prasidėjo vien nuo minties apie juos!

Pradinis bet kokio pasiekimo taškas yra galutinio troškimas - būsena, kuri leidžia žmogui suprasti save, aplinkinius, gamtą.

Žmogus - keistas sutvėrimas: jis vertina tik tai, už ką moka pinigus.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas LapukauskasKiti taip pat domėjosi


2022-10-06

Ši knyga yra nesenstanti! Tikėjausi, kad bus visiškai sutelkta į pinigus, tačiau labai nustebau, kad buvo skirtas didelis dėmesys dvasinei pusei, teisingam požiūriui. Rekomenduočiau visiems!

2022-10-05

Gan motyvuojanti knyga , taciau joje man truksta pagrindiniu ziniu, reikalingu sekmingam verslui (ekonomika, verslas, politika ir pan.).

2022-10-04

sia knyga labai rekomendavo tiek daug zmonių, bet, deja ji nepateisino lukesciu. keli puslapiai buvo naudingi ir daug pasikartojančios informacijos…

2022-10-02

knyga nuostabi tuo, nes pakeicia zmogaus gyvenimą per paprastus principus

2022-09-29

Perskaičius šią knygą, gyvenimas nebebus toks koks buvo! Nuostabi knyga, rekomenduoju!

2021-07-30

Nuostabi knyga. Itraukė, sujaudino, palietė asmeniskai. Įspyrė į užpakalį ir įkvėpė pradėti veikti. Pažadino vidines galias ir vaiką, kuris tiki svajonėmis ir kasdien verčia jas realybe. Apskritai parodė iš kur gimsta tikroji varomoji gyvenimo jėga.
Pamaščiau, kad kelias i sekmę sunkus. Bet. O ka daugiau veikti? dreifuoti, žiurėti teliką, leist gyvenimą betiksliems dalykams?
Spjovau į viską. Mečiau darbą ir pradėjau daryt dalykus nuo nulio. Prasidėjo nuostabiausia gyvenimo kelionė.
Ši knyga pakeis jūsų mąstymą ir pačius jus. Skaitykit ją. Gyvenkit ja. Pajauskit ją. Tapkite ją. Tapsite principais, kuries padės nenukrypti nuo kurso savo didingo gyvenimo link. Tapsite kažkuo daugiau nei žmogumi kuris gyvena nuo skausmo iki pasitenkinimo. Tapsite didingais. Išdrįsite svajoti. Išdrisite būti savimi. Sėkmės genijai.

2021-07-07

kad viskas būtų taip paprasta ...

2021-05-18

Įkvėpė mane siekti sėkmės. Darysiu viską nuosekliai ir vadovausiuosi visai pateiktais pavyzdžiais. Juk nieko negaliu prarasti pabandęs, bet bent jau ieškosiu kelio.

2021-05-04

Daug praktiškų patarimų, kaip taupyti, kaip motyvuoti save, nebijoti rizikuoti. Tikrai naudinga buvo perskaityti šią knygą.

2021-04-29

Verta kiekvienos skaitymo minutės. Geras spyris nustoti verkšlenti, skųstis ir atsiduoti 100 procentų savo mėgiamai veiklai, tada atsiranda šansas pasiekti gerų rezultatų

2021-04-26

Puiki knyga! Gausu paprastų, bet veiksmingų patarimų, kaip ryžtingai ir kryptingai siekti savo tikslų, pasitikėti savimi, motyvuoti save atkakliam darbui.

2021-04-15

Įkvepianti knyga, apie tai, jog bene viskas yra įmanoma, tik reikia kryptingai ir daug dirbti, tikėti savo idėja, ir savimi, nepasiduoti nesėkmėms, silpnumo akimirkoms ir tikslas tikras bus pasiekiamas!

2021-03-10

Nuostabi knyga! Kiekvienas pasakojimas paremtas žmonių, kurie gyvenime pasiekė tai, kas iš pirmo žvilgsnio, atrodo neįmanoma. Visiems rekomenduoju perskaityti šią knygą!

2020-12-03

Nuostabi, įkvepianti knyga. Rekomenduoju perskaityti kiekvienam, norinčiam geresnio gyvenimo bet kurioje srityje.

2019-08-14

Sveiki, galite rezervuoti šią knygą mąstyk ir būk turtingas. Susisiekti galite adresu [email protected]

Parašykite atsiliepimą apie "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Napoleonas Hilas (Napoleon Hill) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mąstyk ir būk turtingas! Suklestėk per metus" perkama kartu