NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,49 €
Kaina su kodu: 10,34 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-12 Skaitytojas nr2

Nuostabi knyga kuri gali pakeisti ne vieną mąstymą finansinės laisvės link, čia daug tai ko nemoko mokykla ir visuomenė


2024-02-29 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas" aprašymas

„Fenomenali knygos „Turtingas tėtis, vargšas tėtis" sėkmė pelnė man milijonus draugų visame pasaulyje. Jų gražūs žodžiai, prielankumas ir pasakojimai, kaip atkakliai, atsidavusiai ir sėkmingai jie taiko turtingojo tėčio principus savo gyvenime, paskatino mane parašyti „Turtingojo tėčio PINIGŲ SRAUTO kvadrantą. Finansinės laisvės vadovas". Taigi, dėkoju savo seniems ir naujiems draugams už entuziastingą palaikymą, pranokstantį net mano drąsiausias svajones. Ar jūs finansiškai laisvas?“, - taip savo antrąją knygą "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas. Finansinės laisvės vadovas" pradeda žymus verslininkas ir pasaulinio bestselerio „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ autorius R. T. Kiyosaki.

Ir tai nėra retorinis klausimas. Šioje knygoje autorius skatina mus pažvelgti giliau – ar dabartinis gyvenimas daro mus laimingus, ar jaučiamės finansiškai saugūs?

R. T. Kiyosaki surado sėkmės receptą ir šioje knygoje "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas" dalijasi juo su tais, kurie gyvenime siekia pokyčių, tobulėjimo ir finansinės sėkmės.

REDAKTORIAUS ŽODIS

Laikai keičiasi

Nuo tada, kai 1997-aisiais pasirodė „Turtingas tėtis, vargšas tėtis" (turimas omenyje pirmasis leidimas anglų kalba - vert. past.), mūsų ekonomikos ir investicijų žemėlapyje daug kas pasikeitė. Tada Robertas Kiyosakis garsiai paprieštaravo tradicinei išminčiai, teigdamas, kad mūsų namas nėra aktyvas. Jo netradicinį požiūrį į pinigus ir investavimą pasaulis pasitiko skeptiškai, kritiškai ir piktai.

2002-aisiais R. Kiyosakio knyga „Turtingojo tėčio pranašystės" (Rich Dad's Prophecy) patarė ruoštis gresiančiai finansų rinkos krizei. 2006-aisiais R. Kiyosakis suvienijo jėgas su Donaldu Trumpu ir parašė „Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi" (Why We Want You To Be Rich), knygą, kurią parašyti paskatino Amerikos viduriniosios klasės nykimas.

R. Kiyosakis ir toliau atkakliai propaguoja finansinio švietimo svarbą ir naudą. Šiandien, po rizikingų investicijų fiasko, investicinių bendrovių uždarymo ir tebesitęsiančio pasaulinės ekonomikos smukimo, jo žodžiai skamba ne tik pranašiškai, bet ir itin pažangiai. Daugybė skeptikų įsiliejo į palaikančiųjų gretas.

Rengdamas 2011-ųjų "PINIGŲ SRAUTO kvadranto" leidimą, R. Kiyosakis suprato du dalykus: jo žinutė ir mokymas išlaikė laiko išbandymą, o investicijų žemėlapis, pasaulis, kuriame veikia investuotojai, labai pasikeitė. Šie pokyčiai paveikė ir toliau tebeveikia žmones, gaunančius pajamas iš I (investuotojų) kvadranto. Tai ir paskatino R. Kiyosakį atnaujinti ypač svarbią šios knygos dalį - 5 skyrių, pavadinimu „Penki investuotojų lygiai".  • Autorius: Robertas T. Kijosakis
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373282
  • Vertėjas: Vilma Kačerauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-12

Nuostabi knyga kuri gali pakeisti ne vieną mąstymą finansinės laisvės link, čia daug tai ko nemoko mokykla ir visuomenė

2020-12-04

Labai gera knyga. Rekomenduoju perskaityti visiems besidomintiems finansais!

Parašykite atsiliepimą apie "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Robertas T. Kijosakis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas" perkama kartu