TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pergudrauti velnią

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-04-01 Vyliune

o cia tai bent knyga,paskaitykit,klausiau ir audijo


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.489 SoldOut

Knygos "Pergudrauti velnią" aprašymas

"Baimė - tai žmogaus sukurtas velnias. Pasitikėjimas savimi ir tikėjimas savuoju aš yra žmogaus sukurtas ginklas, kuris nugali šį velnią, o kartu tai yra ir žmogaus sukurtas įrankis, atveriantis vartus į pergalingą gyvenimą. Ir tai yra dar daugiau, nei tik tai. Tai ryšys su visatos nenugalimomis jėgomis, stovinčiomis už nugaros žmogaus, netikinčio, kad nesėkmė ir pralaimėjimas yra niekas kita, kaip tik laikinos patirtys."
Napoleonas Hilas

1938 metais, paties Meistro, Napoleono Hilo, rankine mašinėle parašytą rankraštį Hilo šeima slėpė užrakintą septyniasdešimt dvejus metus. Kodėl? Nes jie bijojo reakcijos, kurią galėjo sukelti šis kūrinys.

"Pergudrauti velnią. Laisvės ir sėkmės paslaptis" - viena drąsiausių ir labiausiai įkvepiančių savigalbos knygų, kurią parašė geriausias Amerikos sėkmės filosofas, po trisdešimties metų uolaus šniukštinėjimo atradęs Velnią ir išpešęs iš jo stulbinantį prisipažinimą, atskleidžiantį, kur jis gyvena, kodėl egzistuoja, kaip geba kontroliuoti žmonių protus ir kaip bet kas gali jį pergudrauti.

Ši knyga - tai naudingas psichologijos kursas, paaiškinantis žmogaus proto veikimo principus. Baigę skaityti šią istoriją apie Velnią, jūs sužinosite daugiau apie Dievą. Jūs išsiaiškinsite, ar Velnias, su kuriuo kalbėjosi Hilas, yra tikras ar įsivaizduojamas, panašiai kaip Velnias, su kuriuo jūs asmeniškai susiduriate gyvenime.

"Pergudrauti velnią. Laisvės ir sėkmės paslaptis" - tai vienos perkamiausių knygų "Mąstyk ir būk turtingas" autoriaus Napoleono Hilo knyga.

ATSILIEPIMAI

"Pergudrauti velnią" dar kartą įrodo, kad Napoleono Hilo filosofija ir idėjos yra nepavaldžios laikui. Knygoje pateiktos įžvalgos, kaip išsivaduoti iš įpročių ir atsikratyti požiūrių, kurie užkerta kelią į sėkmę, ir galiausiai pasiekti laimę bei gerovę. Jei norite įveikti jumyse slypinčias kliūtis, perskaitykite šią knygą!"
T. HARVAS EKERIS, „New York Times" bestselerių viršūnėje atsidūrusios knygos „Milijonieriaus mąstymo paslaptys" autorius

"Jei norite būti savo gyvenimo šeimininku, turite valdyti pinigus. Knygoje „Pergudrauti velnią" Napoleonas Hilas dalijasi mintimis, kas finansiniame gyvenime neleidžia jums progresuoti, ir pateikia planą, kaip perimti kontrolę ir gyventi taip, kaip svajojate."
DŽINAS ČETSKIS, finansų žurnalistas ir knygos „Skirtumas: kaip galima klestėti net sunkiausiais laikais" autorius

"Aš studijavau Napoleono Hilo kūrybą tikriausiai ne mažiau, nei kiti. Jau praėjo 50 metų nuo to laiko, kai pirmą kartą paėmiau knygą „Mąstyk ir būk turtingas". Aš ją visada turiu su savimi ir kasdien skaitau. Kai Šeron Lechter man atsiuntė knygos „Pergudrauti velnią" kopiją, pagalvojau: Hilas ir vėl tai padarė, dar viena pasaulį keičianti knyga. Ši knyga pašalins dvasinę painiavą, kurią šiuo metu išgyvena žmonės visame pasaulyje, ir sugriaus nežinojimo sieną, skiriančią milijonus žmonių nuo laisvės, kurios trokšta jų siela."
BOBAS PROKTORAS, „Life Sucess"įkūrėjas, www.bobproctor.com

"Tai, kas prieš akimirką atrodė didžiausias pralaimėjimas, gali tapti didžiausia sėkme. Napoleono Hilo knyga „Mąstyk ir būk turtingas" pateikė planą į sėkmę, o tuo tarpu knyga „Pergudrauti velnią" padės jums nugalėti kliūtis, neleidžiančias eiti pirmyn."
BRAJANAS TREISIS, knygos „Kelias į gerovę" autorius

"Jau pati istorija, kad knyga nebuvo išleista daugiau kaip septyniasdešimt metų, yra neįprasta. Faktas, kad galiausiai ši knyga išleista laikais, kai jos idėjinis turinys gali būti net aktualesnis, nei laikotarpiu, kai ji buvo parašyta, tik paliudija laikui nepavaldų Napoleono Hilo žmogiškąjj potencialą."
IVANAS MISNERIS, PhD, „New York Times" bestselerių autorius ir BNI® įkūrėjas

"Dėl pasaulio ekonominės padėties susidarė situacija, kai žmonių kalbose nebeliko energijos. Napoleono Hilo knyga „Pergudrauti velnią" yra planas, kaip tai pakeisti ir padaryti, kad žmonių kalba galėtų suteikti jiems galių. Ši knyga padės jums pereiti nuo apatijos „nėra jėgų" prie jausenos „taip"! Energijos ir noro pradėti keisti savo gyvenimą."
LORAL LANDŽEMEljER, penkių bestselerių autorė, pranešėja ir trenerė

"Skirtingumas yra nuostabus dalykas. Bet savo esybe mes visi esame žmonės. Ir didžiąją laiko dalį mes tiesiog neatsiskiriame nuo savo žmogiškosios prigimties. Napoleono Hilo knyga „Pergudrauti velnią" yra nepaneigiamas įrodymas, kad jo darbas VIS DAR yra aktualus šiais laikais ir peržengia VISŲ kartų ribas."
TR. GARLANDAS, bestselerių viršūnėje atsidūrusios knygos „Pagrindinio tinklo kūrimas" autorius

"Dialogui su šėtonu besivystant, atsiskleidžia satanistiniai kėslai ir gudrybės, atsiranda paties Hilo samprotavimai apie sėkmę, nesėkmę ir žmonių elgesį. Daugumai skaitytojų Hilo kūryba išliks aktuali ir šiais laikais."
PUBLISHERS WEEKLY

"Manau, kad šie klausimai yra vis dar aktualūs šiandien, atsigaunant mūsų ekonomikai, nors parašyti prieš 70 metų, panašių iššūkių laikotarpiu. Manau, mes visi turėtumėme džiaugtis, kad nors ir gyvename nuolatinių pokyčių pasaulyje, keletas dalykų apie žmogaus prigimtį visada išliks nepakitę. Ar galite šiandien pergudrauti velnią, kad pasiektumėte išsvajotą sėkmę?"
MARTINAS ZVIUNGAS, Forbes.comKiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Visiškas laiko gaišimas. Autorius suprato, kad knyga labai silpna, todėl gyvas būdamas jos ir neišleido. Nerekomenduoju.

2017-04-01

o cia tai bent knyga,paskaitykit,klausiau ir audijo

2016-02-13

Super knyga. Aisku kodel ji buvo uzdrausta. Visas tiesa, kaip žmonėmis manipuliuoja, o jie net nepieštarauja :) Perskaitė šią knygą tikria pažinsite DIEVĄ, ir neleisite velniui Jumis manipuliuoti.

2015-10-05

Klausiau ir audioknygą: http://audioteka.com/lt/audiobook/pergudrauti-velnia

2015-10-05

Daugiau apie knygą: http://pergudrautivelnia.lt

2015-07-30

super

Parašykite atsiliepimą apie "Pergudrauti velnią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Napoleonas Hilas (Napoleon Hill) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pergudrauti velnią", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pergudrauti velnią" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pergudrauti velnią" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pergudrauti velnią"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pergudrauti velnią" perkama kartu