0

Titanų įrankiai. Milijardierių, ekspertų, pasaulinio lygio žvaigždžių įpročiai ir produktyvumo paslaptys

  • Nuolaida knygai -22%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,99 €
Knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Titanų įrankiai. Milijardierių, ekspertų, pasaulinio lygio žvaigždžių įpročiai ir produktyvumo paslaptys

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 672
  • ISBN ar kodas: 9786098184426

17.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kaip kultinio romano „Alchemikas“ autorius Paulo Coelho nepristinga kūrybiškumo? Kokie psichologiniai ginklai padėjo veiksmo filmų žvaigždei Arnoldui Schwazenegeriui susikrauti milijonus dar iki jo filmams susilaukiant sėkmės? Daugiau nei 200 pašnekovų savo internetinėje laidoje kalbinęs Tim Ferris jų istorijas sudėjo į knygą „Titanų įrankiai“, kurioje skaitytojas susipažins su sėkmingiausių pasaulio žmonių gyvenimo būdu ir įpročiais.

Knygos autorius internetinėje laidoje kalbino įvairiausius svečius. Su juo pasidalinti savo gyvenimo paslaptimis sutiko ir aukščiausio kalibro garsenybės, tokios kaip Schwarzenegeris ar Jamie Foxxas, ir tituluočiausi atletai, ir prestižinių JAV pajėgų kariai, ir paslaptingieji juodojoje rinkoje veikiantys biochemikai.


Kalbėdamasis su „titanais“, Tim Ferris stengiasi užduoti tokius klausimus, kurie padėtų geriau suprasti sėkmingų žmonių gyvenimo stilių. Ką jie veikia pirmą valandą pabudę? Kokias knygas dovanoja kitiems žmonės ir kodėl? Ką jie veikia nuėję į treniruoklių salę? Atsakymai į šiuos klausimus koncentruotai pateikti knygoje „Titanų įrankiai“. Tim Ferris visus sėkmingus įpročius sistemiškai sudėlioja į patrauklų pasakojimą – tai tarsi mokslinis veikalas apie tai, kokie ritualai, įpročiai ir savybės daro žmogų sėkmingą.


Knygos autorius – ne vieno kultinio bestselerio autorius Tim Ferris. Kai kas jį vadina „inovatyviausiu verslo žmogumi“, o Forbes į jį įtraukia į žinomiausių ir įtakingiausių veikėjų sąrašus. Verslo konsultantas, knygų ir televizijos laidų autorius pradėjo investuodamas, o netrukus jau patarinėjo tokiems vardams kaip Facebook, Uber ar Alibaba. Jo internetinę laidą stebi per 100 milijonų žmonių visame pasaulyje.


Pasikalbėjęs su dviem šimtais asmenų, jis ryžosi pritaikyti gerąsias praktikas savo gyvenime ir įsitikinti, ar jos didina pajamas, atsparumą stresui ir laimės pojūtį. Bandymų ir klaidų metodu jis išgrynino pačius geriausius įpročius ir pasiteisinusias taktikas. Jas patalpino į šią dienoraštį primenančią knygą. Dabar pats laikas ją atsiversti tiems, kurie nori gyventi veržliau ir tapti atsparūs negandoms.


„Knygynuose netrūksta interviu knygų. Manoji – kitokia, nes aš savęs nelaikau interviu imančiu žmogumi. Aš save laikau eksperimentuotoju. Jei ko nors negaliu patikrinti arba atkartoti rezultatų sujukusioje kasdienybėje, manęs tai nedomina. Viską, apie ką rašau čia, patikrinau, ištyriau ir vienaip ar kitaip pritaikiau praktikoje. Begalę aprašomų taktikų ir filosofijų panaudojau svarbiose derybose, rizikingoje aplinkoje ar stambaus masto verslo sandėriuose. Tos pamokos man sukrovė milijonus dolerių ir sutaupė metų metus bergždžių pastangų bei nusivylimo. Jos veikia tada, kai labiausiai reikia“, – pasakoja knygos autorius, kviesdamas išdrįsti mokytis iš įtakingiausių pasaulio asmenybių.


Iš anglų kalbos vertė Rimvydas Kuzas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu