Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Akiniai nuo mėnulio

3.4
(41 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-05-04 Ernesta

Suvalgiau per vieną dieną! Nepaprasta knyga, laukiu antros dalies!!!


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 12.99 SoldOut

Knygos „Akiniai nuo mėnulio“ aprašymas

"Tai knyga, kuri gali būti klaidingai suprasta, todėl net ir uždrausta."

Lukas Petrauskas


Kiek draugų turėtumėte, jei sakytumėte visiems tik tai, ką iš tiesų manote?

Ar dažnai mylėtumėtės su skirtingais partneriais, jei negraužtų sąžinė?

Kaip elgtumėtės, jeigu niekintumėte Dievą?

Į šiuos klausimus Basteinas net neatsakytų - jam būtų nusispjaut. Šis vyras nepaklūsta socialinėms normoms. Jis žmogus, kurį arba myli visa širdimi, arba nekenti visa savo esybe.


Išgyvenęs giliai sukrėtusį nutikimą, Basteinas vadovaujasi posakiu: „Gyvenk taip, tarsi ši diena būtų tavo paskutinė". Seksas, svaigalai ir beprotiškumas - trys žodžiai, apibūdinantys šį vyrą.

Jo artimiausias draugas Greisonas - Basteino priešingybė. Greisonas dirba psichoterapeutu, turi žmoną Naomi, bet net ir jis nepajėgia atsispirti beprotybei.


Knygos
siužetas kupinas veiksmo, apmąstymų ir humoro, priverčiančio skaitytojus suklusti, nusijuokti, o gal net ir pravirkti.


Antrasis Luko Petrausko romanas "Nevieniša vienatvė".

Trečioji jauno rašytojo Luko Petrausko knyga „Raidės man kaip žvaigždės“.


  • Autorius: Lukas Petrauskas
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 210
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094144512

Kiti taip pat domėjosi


2017-09-22

Akivaizdu, kad visi skaitytojai puola į kraštutinumus. Arba viskas, arba nieko. Arba mėšlas, arba bomba. Reikia pastebėti tai, kad niekas nėra teisus. Taip, vulgarumo per daug, tematika gana banali, kai kur įsivėlusi viena kita gramatinė ar spausdinimo klaida. Tačiau siužetas nėra nuspėjamas, skaityti lengva, gražūs sakiniai, kai kur stebėtinai talentingi aprašymai ir išsireiškimai. Negalima neigti, kad autorius turi tam talentą. Ši knyga yra skirta pakankamai siaurai auditorijai, todėl susilaukia tiek daug neigiamo atsako iš tų, kurie paprasčiausiai šitos knygos nesupranta. Ši knyga yra tikrai šimtą kartų geresnė veikla prieš miegą, nei feisbukas. Todėl tikrai duosiu šią knygą perskaityti savo paaugliams vaikams, nes už įtraukiančio ir "nepatogaus" scenarijaus slepiasi nemažai gerų žinučių, kurias turėtų išgirsti jaunas žmogus.

2017-05-28

Totalus šlamštas, ypač bent kiek reiklesniam skaitytojui...

2017-05-04

Deja, pinigai i bala...

2017-05-04

Suvalgiau per vieną dieną! Nepaprasta knyga, laukiu antros dalies!!!

2017-04-27

Gyva, įkvepianti ir priverčianti pamąstyti knyga. Skaitant laikas prabėga akimirksniu, užplūsta daugybė emocijų, o perskaičius jausmas neapsakomas. Tikrai verta dėmesio knyga, manau kiekvienas joje ras kažką sau;) Norisi skaityti dar, dar ir dar kartą

2017-04-26

Banalybių kratinys ir beskonybė.

2017-04-23

Vulgaru...

2017-04-17

Viena iš įdomiausių mano skaitytų knygų.

2017-04-17

Neseniai įsigyjau šią knygą. Ir nebuvau viena tú, kurie gana skeptiškai žiūrėjo į šią knygą nuo pat pradžiú. Degiau noru ją skaityti. Buvo nuostabu. Nei kiek nesigailiu. Skaitydama ir šypsojausi, ir juokiausi, ir pripažinsiu, vietomis susigraudinau. Labai laukiu naujú kúriniú. Ačiū.

2017-04-15

Negaliu patikėti, kad kažkas tokį šlamštą gali išleisti...

2017-04-14

Negaliu patikėt, kad bet kas dabar knygą išleist gali.

2017-04-14

pirma knyga, kuri privertė graudintis, liūdėti, stebėtis, juoktis, jaudintis, džiaugtis ir pykti kiekviename puslapyje bent po vieną kartą. nu labaaai patiko, kartojau ir kartosiu, kad Luko kūriniai yra sick ir tas žiauuuriai cool! pabaiga sukrėtė ir privertė pykti. laukiu nesulaukiu antros dalies! iš mano pusės Tau tik palaikymas ir pagyros,Lukai!❤️

2017-04-14

Liūdna matyti, kad tokius rašinėlius publikuoja, dar liūdniau, kad kažkas skaito..

2017-04-11

nu sori... apgailetina

2017-04-10

Esu didelė knygų kritikė, nes jos užima svarbią vietą mano gyvenime. Esu ir labai išranki. Manęs niekada nesužavi banalumas, nuspėjamas siužetas ar romantika. Prisipažinsiu, iš šios knygos, taip pat nesitikėjau daug.. :) juk tu toks jaunas! Tavo knygą, iš pareigos planavau sudoroti per savaitę, kai darbai nudirbti ir vaikai užmigdyti. Bet "suvalgiau" per vieną dieną. Ką tai pasako? Ogi tai, kad pranokai mano lūkesčius.. Taip norėjau nuspėti siužetą, bet taip ir nenuspėjau.. Sužavėjo Tavo jaunatviškos mintys. Humoro jausmas. Ir tas deginantis seksas. Pykstu ant Tavęs, Lukai. Knyga turėjo būti bent jau 400psl kad patenkintų mano troškulį. Turi pažadėti antrą knygos dalį. Papasakoti turi ką.

2017-04-07

Kai esi pakankamai jaunas, tau atleistinos net ir grubios klaidos, bet kai išleidi knygą - tai tam tikra pretenzija į aukštesnį statusą, kurį turi pateisinti. Deja, autorius to net neketina daryti. Knygos išleidimui reikalinga svari priežastis. Išleisti knygą nėra joks pasiekimas savaime, dėl kurio reiktų didžiuotis. Tai be galo atsakingas ir daug intelektualinės patirties apibendrinimo reikalaujantis darbas. Autorius mano, kad išleisti knygą būnant jo amžiaus yra savaime sveikintinas dalykas. Visai priešingai - tai gali būti dėmė, kurios nebeištrinsi iš savo biografijos, o pačią knygą pavadinti banalybių kratiniu būtų per daug švelnu, nes autorius ciniškai nesiskaito nei su literatūrine raiška, nei su pačiu turiniu. Jis net nebando slėpti pataloginio savęs aukštinimo, nes pastebi, kad tokios grimasos pritraukia vis daugiau nebdrandaus jaunimo ir tai patį autorių pakylėja iki euforijos. Taigi knyga parašyta visai ne dėl kūrybos talento, o dėl liaupsių ir aklo sėkmės vaikymosi, tarsi dėmesys knygai nusakytų jos tikrąją vertę. Visai nenuostabu, kad knygos turinio neįmanoma kritikuoti, kai joje nėra stiprių vietų. Labai silpna knyga, bet tą silpnumą autorius pridengia iš anksto atsiribodamas nuo kritikos: mat knyga, anot jo, gali būti uždrausta tik dėl to, kad ji peržengianti visas normas ir tai jau savaime numano sukuriamą vertę. Autoriui reikalingas smūgis žemiau juostos, kad nustotų daryti kvailystes ir suvoktų savo klaidas, kurias dar ne vėlu taisyti.

2017-04-07

Vienetus duoda vienas ir tas pats žmogus. Apgailėtina.;)

2017-04-07

Žmogus, tapęs šita knyga, susidegintų

2017-04-07

Pridedu viena bala uz feikinius autoriaus atsiliepimus.

2017-04-06

Verkiu tik paskaitęs knygos aprašymą :-)))) Tikrai ši knygpalaikė turi būti uždrausta, nes sužalos kiekvienas bent kiek mąstyti pajėgiančias smegenis

2017-04-06

Lukuti, baik rašyt fake komentarus, vis tiek niekas nepatikės, kad šitas banalybių raizgynas galėtų kam nors patikti ir iššaukti tiek liaupsių, kiek prirašei kovo 21 d. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

2017-04-06

Net nežinau ką čia ir pakomentuoti. LOL :D

2017-04-05

O dieve, šita knyga... Negalėjau patikėti, kad jaunas žmogus gali sukurti TOKĮ kūrinį! Spalvingi veikėjai, daug veiksmo, brandi filosofija, begalė jausmų - tiesiog neįtikėtina. O Basteino net nesistengsiu apibūdinti, neužteks žodžių... Nuostabus romanas, bravo, autoriau!!

2017-04-02

Tikrai Tavo knyga paliko nuostabą man - labiausiai nustebino netikėta pabaiga. O didžiausias pliusas tas, kad į knygą sudėjai įvairiausius jausmus ir charakterius kas ir viliojo skaityti toliau. Šaunuolis!

2017-03-31

per brangu kaip tuoletiniam popieriui

2017-03-29

Pats pirmas žodis, kuris išsprūdo, buvo VAU. Vau - koks jaunas, bet, koks talentingas! Vau - kokios gilios tokio jauno žmogaus įžvalgos apie gyvenimą. Vau - koks neeilinis knygos siužetas su labai kompromituojančiu prieskoniu.
Mano manymu ši knyga tikrai ne visiems, o tai grupei žmonių, kurie neprisibijo tiesos be jokių pagražinimų, jiems nekoktu nuo kartais pernelyg kandaus tam tikrų situacijų pavaizdavimo.
Šios knygos veikėjai labai ryškaus charakterio, gal net pernelyg ryškaus. Beskaitant mano veido mimikos keitėsi kas 3, jei ne kas 2 minutes...
Knygoje nerasite NEI VIENO nuobodaus puslapio, jūs nuolat būsite kažkur įsivėlęs kartu su pagrindiniu knygos personažu. Man patinka, kai autoriui pavyksta "pagaminti" tokį pagrindinį veikėją ant kurio mintyse gali ir pykti, ir keikti, jam pamokslauti, juoktis kartu su juo ar dėl jo džiaugtis.
Pati aš, esu visisiška Basteino priešingybė - atrodė, kad mano visos kūno ląstelės jam priešinosi ir nenorėjo tokio siaubūno įsileisti į save. Tačiau iš šio nutrūktgalvio, vis dėl to, sugebėjau kai ko išmokti. Tai dar vienas didžiulis knygos pliusas, kai perskaičius knygą skaitytojas kažką iš jos išsineša - tai man tikrai pavyko padaryti. Nesigailiu nei vienos sekundės skyrusi šiai knygai.
Man šis Luko romanas patiko žvėriškai. Tikrai nepabijosiu šio žodžio. Kas per velniava?! Šiam žmogui tik 18, bet jis sugebėjo parašyti knygą, kuri man tikrai atėmė žadą!

2017-03-29

Knyga ganėtinai banali. Viskas jau skaityta, tik su nauja "skura" ant nuvalkioto turinio. Tačiau, momentais įtraukė 5 minutėms skaitymo.

2017-03-26

Skaitant jaučiamas visas jausmų spektras. Sarkastiškas humoras nekarta mane prajuokino, o liūdnos akimirkos timptelėjo širdies stygas. Iš tikrųjų, kiekvienas iš mūsu norėtų pakalbėti su pagrindiniu kūrinio veikėju, Basteinu. Jo gyvenimo filosofija privertė mane apmastyti savo požiūrį į pasaulį

2017-03-24

Mane laabai knygos pabaiga šokiravo ir kažkaip net liūdna pasidarė, tai po to tiesiog sedėjau kokias 5min ir žiūrėjau į tas paskutines eilutes. Išvis kažkokia tuštumą viduj pajaučiau, net nežinau, kaip paaiškint. IR dar man visiškai nesitiki, kad tokią knygą toks jaunas žmogus galėjo parašyt, nes tiek daug minčių apie viską ir atrodo, kad turėjo parašyt žmogus su labai didele patirtim.

2017-03-23

Kadangi niekada nemėgau ekscentriškų, beprotiškai besielgiančių žmonių, 80% visos knygos jaučiau neapykantą pagrindiniui veikėjui, bet, mano pačio nuostabai, knygos pabaigoje ėmiau Basteino gailėtis. Dar nebuvau skaitęs romano, sukeliančio tokias aiškias emocijas. Puikus kūrinys.

2017-03-22

Šita knyga yra BOMBA tiesiogine to žodžio prasme. Knygos turinys perpildytas įvairiausiais jausmais, iš kuriu bent keleta patikėkit ir patys norėsit patirt. Siužetas labai įtraukiantis. Kaip pats Lukas sakė "turinys... Jis kaip vaivorykštė". Na, ir kūrinys nėra tipinis, nėra čia tos laimingos pabaigos, tuo knyga daro išskirtinę. Nenusivilsit perskaitę. P.s. Saugokitės mėnulio. Niekada nežiūrėkit jam į akis...

2017-03-22

Šita knyga yra BOMBA

2017-03-21

Stebina, ką gali tokio jauno žmogaus kūryba. Kiekvienas puslapis įtraukia, o perskaičius visą romaną, norisi dar. Tai romanas, be perdėto saldumo, kartais netgi priverčiantis pravirkti, nes emocijos sukelia neapskomus jausmus. Neverta daugiau pasakoti, verta tai perskaityti...

2017-03-21

Paimdama knygą į rankas vis galvojau, kad autoriui tik 18-lika metų. Pradėjus skaityti šis faktas galvoje ima skambėti keistai. Kūrinyje pilna visko, o stebina tai, kaip jaunas žmogus gali turėti savyje tiek daug. Skaityčiau ir antrą, ir trečią kartą, nes, esu įsitikinusi, vėl rasčiau naują prasmę.

2017-03-21

Retai randu tikrai gerą ir įtraukiančią knygą... O ši yra viena geriausių skaitytų! Manau, skaitysiu antrą kartą :D Laukiu daugiau kūrinių, Lukai :)

2017-03-21

Puikus romanas, atspindintis šiuolaikinio jauno žmogaus filosofiją apie gyvenimą bei egzistenciją. Priverčia susimąstyti, bent jau tuos, kurie nėra anksčiau susidūrę su depresija alsuojančia filosofija. Smagu, jog mūsų tarpe yra talentingų kūrėjų.

2017-03-21

"Akiniai nuo mėnulio" - romanas, kuris gali arba labai patikti, arba nepatikti visai; parašytas šiuolaikiniu stiliumi ir vaizduojantis unikalią jauno žmogaus psichologiją, jis, ko gero, paliks nelabai kokį įspūdį konservatyviems, tradicijų įsikibusiems žmonėms; kitiems - priešingai, atrodys puiki vieta pasisemti idėjų ir drąsos savo pačių gyvenimams. Man šis romanas yra puikus kūrinys, atskleidžiantis jauno žmogaus troškimą gyventi taip, kaip tą akimirką norisi, negalvojant apie tai, kas bus rytoj, ir tuopat metu parodantis, kaip lengva iš įprasto gyvenimo aukštumų nusiristi į bedugnę.
Ačiū, Lukai!

2017-03-21

Jei atvirai, skaitant šitą knygą buvo jausmų antplūdis. Jaudulys, liūdesys, nuoširdi šypsena ir net girdimas juokas. Tai knyga kuri sukelia net šiurpuliukus einančius per kūną. Atrodo, tiek daug visko. Tiek daug minčių. Verčia apgalvoti tokius dalykus kurių nesi apgalvojes anksčiau. Tikrai verta dėmesio knyga.

2017-03-21

Prieš kelis mėnesius tik atsitiktinumo dėka susidomėjau jaunu žmogum, rašančiu knygą. Netverdama smalsumu aš ėmiau ir paklausiau kas kaip ir kodėl. Nu ir nustebino. Nuo to laiko labai (ne)kantriai laukiau, kada gi pasirodys ta knyga! Ir sulaukiau:)) Tikriausiai buvau nuteikta, kad per dieną nespėsiu perskaiyti - nu jo, naktį perdegė mano lemputė:Ddd
O dabar apie pačią knygą. Nors aprašomas visiškas hedonizmas, ne kartą prigavau save galvodama apie savo gyvenimą "o kas jeigu". Įtraukė, sudomino, patiko. Dabar kyla klausimai apie autorių:)) Na, o pabaigai... tai buvo pirma mano pirkta grožinės literatūros knygą.

2017-03-21

Pastaruoju metu apskritai mažai skaičiau knygas, bet tuomet pastebėjau šį jauną ir bandantį iškilti 18 metų lietuvių autorių. Susižavėjau jo mintimis instagram paskyroje, užsidegimu ir drąsa, taigi nusprendžiau surizikuoti, įsigijau jo naujai iškeptą romaną "Akiniai nuo mėnulio". Visiškai nesigailiu. Šioje knygoje nėra kažkokio konkretaus moralo, bet kiekvienas gali kažką iš jos pasiimti, kažką sau pritaikyti, kas priverčia susimąstyti. Romanas drąsus, kartais šokiruojantis, netikėtas, originalus, toks, kurį vėl po kiek laiko norėsis pasiimti iš savo knygų lentynos. Taigi, ačiū, Lukai, už galimybę vėl prisėsti prie knygos ir ramiai praleisti kelis vakarus, linkiu didžiausios kūrybinės sėkmės ir labai lauksiu naujo kūrinio!

2017-03-21

Na va, pagaliau sukaupiau visus savo įspūdžius kurie susikaupė perskaičius knygą,, Akiniai nuo mėnulio,,. Wow... O įspūdžių buvo ir yra tiek... Aš nesu skaičius knygos du kart, nebent vaikystėje ir tai kai mama skaitydavo prieš miegą.. O šią knygą skaičiau jau du kartus ir tikrai rekomenduoju kitiems.. Joje tiek daug visko! Nuo gyvenimiškų situacijų kurios priverčia tave susimąstyti ir galbūt netgi statyti save į tas situacijas iki to, kad tau per kūną eina šiurpuliukai nuo jaudulio kuris užplūsta, nuo jaudulio bandant save įsivaizduoti ten ir o jeigu kokia ji nepaprastai įdomi. Daug kas gali pasakyti va gera ar bloga knyga, tačiau ši... Tiesiog imkit ir skaitykit...

Parašykite atsiliepimą apie „Akiniai nuo mėnulio“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Akiniai nuo mėnulio“, Lukas Petrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lukas Petrauskas su knyga „Akiniai nuo mėnulio“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Akiniai nuo mėnulio“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lukas Petrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Akiniai nuo mėnulio“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Akiniai nuo mėnulio“ perkama kartu