0

Nevieniša vienatvė

4.6
(9 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2018-04-20 D. Paulina

LABAI patiko. Žiauriai. O pabaiga apskritai labai suintrigavo. Jei tolimesnės Tavo knygos bus tokios pat geros, sukalsiu joms atskirą lentyną :D

Informacija

Nevieniša vienatvė

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 213
  • ISBN ar kodas: 978609814481

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nevieniša vienatvė" aprašymas

Susipažinkit su Genfru. Jis - kalbėti negebantis barzdotas vyras, kuris gyvena begalinio miško viduryje. Iš Genfro lūpų veržiasi ne žodžiai, o nesuprantamas murmėjimas, mykimas... Ir vis dėlto židinyje deganti ugnis, nakties tamsa ar mėlynas dangus, rodos, su vyru puikiausiai susikalba.

Genfras prieš išsikeldamas į mišką išgyveno ne vieną tamsų nutikimą. Tamsų, nes netaisyklingą, netaisyklingą, nes nemalonų.

Sakysite, mūsų visų gyvenime nutinka nemalonių nutikimų, ir, žinoma, būsite visiškai teisūs. Tačiau Genfro išgyvenimai ne tik atėmė jo gebėjimą kalbėti, bet ir privertė kasdien mylėtis su vienatve.


Antrajame romane "Nevieniša vienatvė" (pirmasis Luko Petrausko romanas "Akiniai nuo mėnulio") persipina dabartis ir praeitis. Lietuviškai to nepasakysi, tad... The book is thrilling. Jokių ilgų aprašymų ar tuščios lyrikos. Skaitant kartais teks sustoti ir atsikvėpti - suakmenėjusios akys žvelgs bereikšmiu žvilgsniu, galva linguos į šonus lyg nenorėtų patikėti, kad TAI įvyko, o protas... Jis virpės. Kiekvienas neuronas drebės iš jaudulio, baimės, siaubo ar graudulio. Tai ne cukrinė literatūra. Sakau sąžiningai - tai romanas nedidelei žmonių daliai, norinčiai ne tik skaityti, bet ir žiūrėti. Žiūrėti knygą lyg filmą, kuriame jausite, išgyvensite kartu su Genfru ir trumpam apsistosite fantazijos miške, kuriame aidės šūviai, klyksmai, ant skruostų tikš kraujas, o purvinos malonumo dejonės pašiauš odą, duok Dieve, ją dar ir sudrėkins...


Trečioji jauno rašytojo Luko Petrausko knyga „Raidės man kaip žvaigždės“.

2018-04-20

LABAI patiko. Žiauriai. O pabaiga apskritai labai suintrigavo. Jei tolimesnės Tavo knygos bus tokios pat geros, sukalsiu joms atskirą lentyną :D

2018-04-09

Per daug vulgarumo, detalių scenų. Neskanu.

2018-04-01

Knyga tikrai sužavėjo, vertinu 100-tuku! Pradėjus skaityti norėjosi skaityti toliau ir sužinoti kas kaip bus..knyga tikrai labai gerai ir lengvai skaitosi.. Labiausiai ir netgi iki dabar istrigo man žodžiai "Žmogui reikia ne pritapti, o tapti". Rekomendavau draugėms ir sakiau, kad nepasigailės!

2018-03-22

Jau senokai perskaičiau tik vis neprisiruošiau parašyti komentaro :D Knyga tikrai labaiii patiko, tiesiog per dieną ją prarijau. Įtraukė originalus Genfro pasaulis, jo istorija ir mąstymas... Prašau, nenustok rašyti ir kurti, turi tam talentą. Sėkmės rašant naujausią knygą ^_^

2018-03-16

Oho! Knyga kazkas tokio. Palikai mane be zodziu. Tai pirma turbut tokia sukrecianti knyga mano gyvenime. Vietomis tikrai slykstejausi ir sakiau, kad knyga per stipri, bet jos padet i sali neisejo. Wow. Ir siaip man labai patiko knygos pabaiga, viskas aisku pasidare. Na tikrai pasistengei :) buvo labai idomu

2018-03-11

Knyga tikrai nustebino, gerąja prasme. Siužetas įtraukė, kartais galbūt net per daug, kadangi tekdavo padėti knygą į šalį ir atsikvėpti. Siužeto vingiai nekartą privertė šiurpuliukus lakstyti po nugarą. Istorija, matosi, gerai apgalvota.
Knygos tikrai nerekomenduočiau tiems, kam nepatinka detalios smurto ar sekso scenos. Bet tiems, kas šias scenas "perneša", tikrai siūlyčiau paskaityti.

2018-03-10

Puikus jausmas pagaliau vėl skaityti ne mokslinę literatūrą, pagaliau skaityti labiau dėl to, kad noriu, o ne dėl to, kad reikia. Tik gaila, kad tokie malonumai greit baigiasi kartu su knygos puslapiais. Knyga antroji, bet nustebino nemažiau nei pirmasis romanas. Taip pat įtraukė, nors turiu sutikti tikrai "ne cukrinė literatūra" (kaip pats autorius teigia), bet turi savotiško žavesio. Nors "Nevieniša vienatvė" visgi labiau šokiruojanti, retkarčiais skaičiau netgi susiraukusi, jausdama šleikštulį, o buvo akimirkų, kai ir baimę, bet tikrai nenusivyliau. Likau nustebinta visų originalių sąsajų, paaiškinimų, kodėl viskas vyksta taip, o ne kitaip ir veikėjų charakterių. Ačiū, Lukai, kad suteikei galimybę vėl prisėsti prie knygos, pabėgti nuo rūpesčių ir pailsėti nuo visų kitų veiklų. Laukiu nesulaukiu, kuo toliau nustebinsi ir linkiu kuo didžiausios kūrybinės sėkmės ir kantrybės! <3

2018-03-08

Nežinau, kaip čia pradėjus, bet tik ką perskaičiau tavo knygą "Nevieniša vienatvė". And damn, that fucked me up little bit. Jei nebūčiau su tavo kūryba susipažinusi anksčiau, turiu omeny į Instagram keliamas įvairaus plauko mintis, tikriausiai likčiau visiskai šokiruota, kad jaunas rašytojas nusprendė pasirinkti knygai tokią temą. Bet į šoną kūrinio nenumesčiau. Mane sužavėjo siužeto eiga, jo atomazga, vertinčiau 9,7/10. Tad ačiū už "Nevienišą vienatvę", ši knyga privertė į šiuolaikinę literatūrą pažvelgti iš kitos pusės

2018-03-04

Na, ši knyga tikrai nebus ta, kurią skaitys VISI ir girs... Ne, ji turės savo skaitytojus, tuos, kuriems nusibodo klišinis siužetas, klišiniai veikėjai ir klišinės pabaigos, kurie nori kažko kitokio ir nebijo likti nustebinti ar šokiruoti, nes skaitydamas ne tik neįsivaizduoji kaip baigsis knyga, bet net nenutuoki kas nutiks kitame skyriuje, kiekvienas puslapis sugeba nustebinti savo jausmingumu, atvirumu, o kartais žiaurumu, tad gali pasirodyti, jog knygoje per daug brutalumo, tačiau autorius puikiai sususitvarkė ir nepavertė knygos siaubo istorija, tiesa, nevirto ji ir meksikiečiu romanu, bet nosinaičių gali prireikti :)
Skaitydama knygą tiesiogine ta žodžio prasme išsijungiau, atitrūkau nuo savo problemų ir gyvenau pagrindinio veikėjo Genfro gyvenimą, kartu juokiausi ir liūdėjau, kartais pykau ant knygos autoriaus dėl vieno ar kito sprendimo, tačiau jis manęs nenuvylė ir pateisino lūkesčius.
Neskaičiau pirmosios autoriaus knygos, nes jo kūrybą atradau visai nesenai, tad negaliu pasakyti ar jis patobulėjo ir panašiai, tačiau „Nevieniša vienatvė“ tikrai paliko įspūdį ir įstrigo ilgam.

Parašykite atsiliepimą apie "Nevieniša vienatvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nevieniša vienatvė, kurią skaitytojams dovanoja Lukas Petrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lukas Petrauskas su knyga Nevieniša vienatvė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nevieniša vienatvė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lukas Petrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nevieniša vienatvė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nevieniša vienatvė" perkama kartu