0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai

Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai" aprašymas

Kartvelai sako: „Gyvenimas yra šventė. Švęsk jį.“ Puikus posakis, man labai priimtinas, taigi kviečiu visus į teatro, virtuvės ir gyvenimo ŠVENTĘ.

Dievinu svečius, todėl visų šešių savo knygų herojus kviečiausi į namus, ruošiau jiems vaišes, nes tik taip įsivaizduoju bendravimą: degančios žvakės, skanus maistas, vynas, puiki kompanija ir istorijos, istorijos, istorijos: juokingos ir skaudžios, gyvenimiškos ir teatrinės...

Taip jau nutiko, mano mielieji, kad girdami mano patiekalus jūs įkvėpėte man pasitikėjimo, tad šalia smagių teatrinių istorijų dalijuosi ir savo kulinarinėmis paslaptimis.

Mano kalbinti žmonės šioje knygoje taip pat dalijasi savo receptais. Ir ne tik savo, o ir mamų, ir močiučių.

Ne vienas aktorius yra pasakojęs, kad maestro Miltinis buvo gurmanas, virtuozas virtuvėje, mėgdavęs išbandyti įvairiausius receptus ir vaišinti jais aktorius, savo draugus. Buvo net sugalvojęs įsteigti SKANĖDŲ DRAUGIJĄ (skanėda – žemaitiškas žodis, reiškiantis „skanaujantis, skaniai valgantis“).

Tad kviečiu dabar visus į skanėdų draugiją: pasimėgaukite smagiomis istorijomis, paskanaukite mūsų patiekalų.


  • Autorius: Nijolė Narmontaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145944

Parašykite atsiliepimą apie "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Nijolė Narmontaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Narmontaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aktoriai ir(gi) skanėdos. Ko neragavo žiūrovai" perkama kartu