Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai

Kaina: 18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 18.99 InStock
Į krepšelį 17,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai" aprašymas

„Nijolė Narmontaitė ir jos knygos atlieka milžinišką darbą plačiai ir įvairiapusiai pristatant teatrą skaitytojams. Surinkta labai daug unikalios medžiagos, kuri turi didelę išliekamąją vertę kaip teatro istorija. Nijolė šiltai, nuoširdžiai, gyvai pristato teatro žmones, jų gyvenimus teatre, gastrolėse, užkulisiuose. Ateities kartos pagal šias knygas susidarys įspūdį, koks buvo mūsų teatras, spręs apie mūsų išgyventą laiką, likimus.“
Gytis Padegimas, režisierius

„Ši mano knyga – jau septintoji, o juk 7 – LAIMĖS skaičius.
Kas yra toji laimė? Šioje knygoje net 77 aktoriai ir režisieriai dalijasi savo laimės receptais. Žinoma, nėra jokios stebuklingos formulės laimei nusakyti, ir niekas, ko gero, nepadiktuos, kaip tą laimės paukštę pagauti, – kiekvienam ji sava ir kiekvienas pats turi rasti savo kelią, takelį, aplinkkelį. Laimė turi tūkstančius veidų, vardų... Viena aišku – laimė priklauso nuo požiūrio: tas pats dalykas ar įvykis vienam nebus laimė, o kitas tiesiog džiaugsis kiekviena gyvenimo akimirka, smulkmena, parodytu dėmesiu ir jausis laimingas. Vienintelis patarimas: jei jautiesi nelaimingas, ieškok kito kelio. Gali būti, kad laimė tavęs laukia už posūkio.
Dalai Lama yra pasakęs: „Nėra kelių į laimę – kelias yra laimė.“ Tad kviečiu į kelionę.
Šioje knygoje mano bičiuliai dalijasi ne tik laimės receptais, bet ir spalvingomis savo vaikystės istorijomis, smagiais pasakojimais apie teatro ir kino užkulisius. Keliaukime kartu stebuklingu teatro ir kino keliu.“

Autorė


  • Autorius: Nijolė Narmontaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090156858

Parašykite atsiliepimą apie "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Nijolė Narmontaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Narmontaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aktoriai, režisieriai ir 77 laimės receptai" perkama kartu