NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės

Kaina: 25,76 €
Kaina su kodu: 23,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 25.762 InStock
Į krepšelį 23,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“ aprašymas

Monografijoje "Animacijos industrija Lietuvoje: analize ir galimybes" autoriai pateikia pirmojo per Lietuvos nepriklausomybes laikotarpi nacionaliniu lygmeniu atlikto tyrimo, kurio tikslas – surinkti ir susisteminti duomenis apie Lietuvos animacijos industrijos padeti, tendencijas ir i??ukius bei metodi?kai prisideti prie Lietuvos animacijos industrijos formavimo ir sistemingo pletros igyvendinimo, rezultatus. Darbe analizuojami ivairus duomenys apie Lietuvos animacijos studiju veikla, taip pat susistemintai lietuviu kalba pateikiama pagrindine teorine ir praktine informacija apie globalius animacijos procesus. Monografijoje "Animacijos industrija Lietuvoje: analize ir galimybes" apibendrinti tyrimu rezultatai laikytini svarbiais, kuriant i?vystyta ir konkurencinga Lietuvos animacijos, kaip integralaus kurybiniu industriju segmento, industrija. Knygoje pateikiama med˛iaga, pasiulymai ir rekomendacijos, skirtos Lietuvos animacijos industrijos atstovams, kulturos politikos sudarytojams ir akademinems institucijoms, rengiancioms animacijos specialistus. ?ios monografijos turinys taip pat turetu buti idomus ir naudingas studentams, planuojantiems savo karjera animacijos industrijoje.Parašykite atsiliepimą apie „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Animacijos industrija Lietuvoje: analizė ir galimybės“ perkama kartu