NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Aplinkos hidrogeologija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 20.53 SoldOut

Knygos "Aplinkos hidrogeologija" aprašymas

Vadovėlis pateikiamas aplinkos hidrogeologijos, kaip atskiros hidrogeologijos mokslo šakos, samprata, ekologinių ir hidrogeologinių sistemų struktūra, požeminio vandens būklės kartografavimo principai, taršos židinių tyrimo metodai, požeminio vandens monitoringo tikslai ir uždaviniai, reikalavimai monitoringo tinklui bei stebėjimo programoms sudaryti, taip pat užteršto požeminio valymo būdai bei technologiniai procesai.
Vadovėlis skirtas Vilniaus universiteto Hidrogeologijos ir inžinerinės geologijos katedros studentams, klausantiems Aplinkos hidrogeologijos studijų kursą, taip pat geologinių įmonių specialistams, atliekantiems ekologinės paskirties hidrogeologinius tyrimus ir siekiantiems susipažinti su jų metodika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos hidrogeologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Vytautas Juodkazis, Antanas Marcinonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aplinkos hidrogeologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aplinkos hidrogeologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aplinkos hidrogeologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aplinkos hidrogeologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Juodkazis, Antanas Marcinonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aplinkos hidrogeologija" perkama kartu