0

Apsvaigęs būtimi

Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apsvaigęs būtimi

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786094460999

2020-09-30 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apsvaigęs būtimi" aprašymas
"Apsvaigęs būtimi" - antroji literatūros kritiko poezijos knyga.
Keletas eilėraščių, autoriaus šiek tiek paredaguotų, dedami iš pirmos knygos „Plastėk, širdie!“ (2010). Savo poetinės saviraiškos žanrą, kaip ir pirmajame rinkinyje, autorius įvardija „lyriniu kritikos dienoraščiu“. Literatūros istoriko Arvydo Valionio paklaustas apie savo eilėraščių pobūdį, A. Guščius paaiškina: „Rašau „Suprantamus“ eilėraščius, siekiu komunikacijos su skaitytojais, gaunu iš jų atpažinimo signalus, kas šiuolaikinių „vunderkindų“ nėra vertinama“. Ir naujo rinkinio eilėraščius iš esmės galima apibūdinti panašiais žodžiais, tiktai autoriaus sau taikoma meninės kokybės kartelė čia pakelta aukščiau, – tai atsispindi eilėraščių atrankoje, jų sugrupavime pagal tematiką, stilių...

Parašykite atsiliepimą apie "Apsvaigęs būtimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apsvaigęs būtimi, kurią skaitytojams dovanoja Alfredas Guščius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfredas Guščius su knyga Apsvaigęs būtimi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apsvaigęs būtimi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Guščius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apsvaigęs būtimi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apsvaigęs būtimi" perkama kartu