BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praeinančiam pasaulyje praeisiu

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praeinančiam pasaulyje praeisiu " aprašymas

Poezija ir poetinė proza.

Poetas Vytautas Mačernis (1921–1944), gyvenęs vos 23 metus, savo vizionieriška poezija įėjo į lietuvių literatūros klasiką. Šioje knygoje skelbiamas kūrybinis autoriaus palikimas – eilėraščiai ir poetinė proza.

2021-ieji – Vytauto Mačernio metai, skirti 100-osioms poeto gimimo metinėms paminėti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Praeinančiam pasaulyje praeisiu "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Praeinančiam pasaulyje praeisiu ", Vytautas Mačernis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Mačernis su knyga "Praeinančiam pasaulyje praeisiu " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Praeinančiam pasaulyje praeisiu " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mačernis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Praeinančiam pasaulyje praeisiu " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Praeinančiam pasaulyje praeisiu " perkama kartu