Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse

Kaina: 20,19 €
Kaina su kodu: 18,17 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 20.19 InStock
Į krepšelį 18,17 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse" aprašymas

Gyvename pasaulyje, perpildytame informacinių pranešimų, vaizdinių, naratyvų, skelbiančių apie neaprėpiamą gyvenimo kelių pasirinkimų įvairovę: krypčių, kuriomis galime keliauti, yra daugybė. Tai keičia žmonių suvokimą ne tik apie juos supančią aplinką ir vienų apie kitus, bet ir apie save pačius. Medijuota komunikacija tampa svarbia tapatybės kūrybos proceso dalimi, o virtualūs socialiniai tinklai tampa kokybiškai naujomis komunikacijos erdvėmis, kuriose žmonės kuria, išgrynina ir įtvirtina savo tapatybę. Kas padeda orientuotis šioje gausoje, pasirinkti svarbiausią savo kelionės kryptį ir nuo jos pernelyg nenutolti? Ką šiais laikais reiškia būti savimi? Būti ištikimu sau? Būti tikru savo bendruomenės nariu?

Remiantis socialinės tapatybės teorijos prieiga, monografijoje „Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse“ analizuojami klausimai, kokį poveikį savivokai turi informacinėje visuomenėje esmingai kintantis komunikacijos būdas, gylis, turinys, aprėptis ir priemonės? Kas yra ta asmens tapatybės sutelktumo jėga, tapatybės formavimosi procesą organizuojantis principas, kuris į organišką visumą leidžia apjungti net konfliktuojančius tapatumus? Ar naujai besiformuojančios bendrabūvio formos – vadinamosios „virtualiosios bendruomenės“ – turi potencialą peržengti individualių jų narių poreikių, interesų, potyrių ribas ir evoliucionuoti į tvarias konsoliduotas bendruomenes?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Aida Savicka pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aida Savicka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Asmens tapatybė ir bendruomeniškumas pasaulinio tinklo pinklėse" perkama kartu