BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-04 Miglė

Autorė meta iššūkį skaitytojui dar kartą persvarstyti savo išankstines nuostatas apie mirtį ir tai, kaip be baimės priartėti prie savo paskutinės valandos. Ypač vertinu tai, kad ji pasisako už aplinką tausojančius, vadinamuosius „žaliuosius palaidojimus“. Pabaigoje ji pateikia susimąstyti verčiančių klausimų sąrašą, kad skaitytojas suprastų viską, ką jis ką tik perskaitė. Tai knyga, kurioje nevengiama mirties, sielvarto ir su tuo susijusių filosofinių/dvasinių dalykų.


2022-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo" aprašymas

Mirtis jaudina, ar ne? Mes ir bijome, ir norime kuo daugiau sužinoti apie mirtį. Nors gal labiau bijome? Ne, iš tiesų – labiau norime. Ir šį norą su kaupu patenkina Caitlin Doughty, daugybę metų dirbusi laidojimo namuose-krematoriume ir labai apčiuopiamą mirtį mačiusi visais įmanomais pavidalais. Caitlin žaidžia mūsų smalsumu sužinoti kuo daugiau smulkmenų ir pikantiškų detalių apie laidojimo industrijos kasdienybę, todėl knyga sprogsta humoru, tačiau tuo pat metu jos tekstas nenuslysta vien krematoriumo kasdienybės paviršiumi. „Kai tavo veidas išnyksta dūmuose“ apima ir pačius giliausius mūsų pasąmonės, mirties baimių ir mirties neigimo sluoksnius. Ši knyga „Kai tavo veidas išnyksta dūmuose“ atsako į klausimus:

Ar mirtis – visada tragedija?
Kaip veikia ir ko siekia visa apimantis ir laidotuvių madas begėdiškai diktuojantis mirties verslas?
Kokią įtaką laidojimo verslas daro mūsų mirties suvokimui ir laidojimo tradicijoms?
Iš kur kyla Vakarų visuomenių paniška mirties baimė, senėjimo, ligos ir mirties neigimas?
Ar laidotuvės gali apsieiti be kičo, skubos ir tūkstantinių išlaidų šeimai?
Ar mirtis gali būti rami?

Kai kurios Caitlin idėjos gali pasirodyti keistos ar sunkiai priimtinos, tačiau į mirtį ji žvelgia iš labai arti, su begaline pagarba (taip taip, ir su nemažai išties pikantiškų detalių, kurios pagarbai nė kiek netrukdo). Mirties nukarūnavimas šioje knygoje išties jos nė kiek nesubanalina ir nesumenkina, o atvirkščiai – padeda mirtį pamatyti kaip labai žmogišką ir natūralų, kiekvieno iš mūsų kelyje laukiantį procesą, kurį turėtume mokėti priimti ne tik su pagarba, bet ir su humoru.

„Mes taip meistriškai slepiamės nuo mirties, kad atrodo, jog esame pirmoji nemirtingų žmonių karta. Tačiau taip nėra.“
Caitlin Doughty

„Šią knygą tiesiog privaloma perskaityti – bent jau tam, kad visi prisimintume, jog mankštinimasis, ekologiškas maistas ir plastinės operacijos veikia tik iki tam tikros akimirkos. Doughty yra mano laidotuvių draugės tipas – atjaučianti, rami ir nepaprastai linksma.“
Meg Rosoff, rašytoja

„Knyga, pakeičianti požiūrį į mirtį. Caitlina Doughty suteikia mums sunkios ir prasmingos informacijos, sėkmingai susitvarkydama su siaubingais dalykais.“
Helen Rumbelow, Times

„Nepamirštama knyga... Doughty pirmoji ėmė pasakoti apie „pozityvius mirties momentus“. Knyga „Kai tavo veidas išnyksta dūmuose“ – smagus, jaudinantis ir aistringas prašymas iš pagrindų permąstyti savo požiūrį į mirtį.“
Gavinas Francisas, Guardian

Caitlin Doughty yra laidojimo biuro savininkė, bestselerių apie mirties kasdienybę JAV autorė, taip pat tinklalaidės „Paklausk laidotojos“ vedėja. Ji taip pat įkūrė organizaciją „Gerosios mirties ordinas“. Šiuo metu Caitlin Doughty gyvena Los Andžele, kur vadovauja savo laidojimo namams „Clarity Funerals and Cremation“.


  • Pavadinimas originalo kalba: Smoke Gets in Your Eyes: And Other Lessons from the Crematory
  • Autorius: Caitlin Doughty
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254792
  • Vertėjas: Diana Urbonė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-04

Autorė meta iššūkį skaitytojui dar kartą persvarstyti savo išankstines nuostatas apie mirtį ir tai, kaip be baimės priartėti prie savo paskutinės valandos. Ypač vertinu tai, kad ji pasisako už aplinką tausojančius, vadinamuosius „žaliuosius palaidojimus“. Pabaigoje ji pateikia susimąstyti verčiančių klausimų sąrašą, kad skaitytojas suprastų viską, ką jis ką tik perskaitė. Tai knyga, kurioje nevengiama mirties, sielvarto ir su tuo susijusių filosofinių/dvasinių dalykų.

Parašykite atsiliepimą apie "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo", Caitlin Doughty. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Caitlin Doughty su knyga "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Caitlin Doughty. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kai tavo veidas išnyksta dūmuose: Ir kitos istorijos iš krematoriumo" perkama kartu