Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Auklėjimas be dramų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-30 Agnė

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 12.89 SoldOut

Knygos „Auklėjimas be dramų“ aprašymas

Žinomas psichiatras Daniel J. Siegel ir vaikų psichoterapeutė Tina Payne Bryson knygoje „Auklėjimas be dramų: kaip visapusiškai lavinti vaiko protą ir numaldyti kylančias audras“ žodžiui auklėjimas suteikia naują reikšmę, visiškai atskirtą nuo bausmės sąvokos.

New York Times bestseleris „Auklėjimas be dramų“ meta iššūkį didžiausiam tėvų baubui – auklėjimui, kuris dažnai siejamas su bausmėmis, ypač, jei susiduriame su netinkamu vaiko elgesiu.

Pabrėždami svarbų ryšį tarp vaiko neurologinio vystymosi ir tėvų reakcijos į netinkamą elgesį, knygos autoriai pateikia veiksmingą ir aiškų planą, kuris padės tinkamai suvaldyti vaiko įniršį, nerimą, ašaras ir išvengti nemalonių scenų.

Knygoje „Auklėjimas be dramų“ apginama tikroji žodžio „auklėjimas“ reikšmė – padėti ir pamokyti, o ne šaukti ar bausti. Daniel J. Siegel ir Tina P. Bryson paaiškina, kaip susikalbėti su vaiku, nukreipti jo emocijas tinkama linkme, o erzinančias situacijas paversti galimybe augti. Kai tėvai užbaigia tradicinį „nusižengimas-bausmė“ ciklą, problemų sprendimas tampa naudingas ir tenkina tiek tėvus, tiek pačius vaikus.

Šiame jūsų sveikatą saugančiame gide tėvams sužinosite:

• Kokia yra jūsų taikoma auklėjimo filosofija ir kaip pritaikyti čia pateikiamas pamokas.
• Kaip vystosi vaiko protas ir koks auklėjimas yra veiksmingiausias skirtingu vaiko augimo laikotarpiu.
• Kaip rasti meilės kupiną ryšį su vaiku, nepaisant net ir labai ekstremalaus elgesio ir sugebant nustatyti aiškias ribas.
• Kaip padėti vaikui, ištikus pykčio priepuoliui.
• 20 didžiausių auklėjimo klaidų, kurias daro net ir geriausi tėvai.

Atviros istorijos ir žaismingos iliustracijos praturtina autorių patarimus, kaip prisitaikyti prie kintančios vaiko elgsenos, ramiai spręsti konfliktus ir įkvėpti laimės bei sustiprinti visus šeimos narius.

Jei po audringo kivirčo su vaiku bent kartą ieškojote atsakymo, ar negalima visko išspręsti lengviau, suvaldyti situacijos, susivaldyti pačiam ir suprantamai pamokyti; jei norite išmokti nuraminti vaiką, o ne sukelti dar didesnį erzelį; jei norite santykius kurti, o ne griauti ir jei tiesiog norite mažiau dramų – ši knyga gali padėti.

„Parašyta aiškiai ir įtraukiančiai, su šmaikščiomis iliustracijomis. Siegel ir Bryson padeda tėvams mokyti ir bendrauti daug veiksmingiau“.
Publishers Weekly

„Oho! Ši knyga mane įtraukė nuo pirmo puslapio ir nebepaleido. Siegel ir Bryson neįtikėtinai puikiai paaiškina, kodėl bausmė yra auklėjimo akligatvis. O tada jie pasako, ką daryti vietoj to. Naujausius neurologijos mokslų pasiekimus pateikdami suprantamai visiems tėvams, jie įrodo, kad empatija ir tvirtas ryšys yra karališkas kelias į bendradarbiavimą, drausmę ir šeimos harmoniją“.
Lawrence J. Cohen, knygų „The Opposite of Worry“ ir „Playful Parenting“ autorius

„Koks palengvėjimas! Daniel Siegel ir Tina Bryson panaikino auklėjimo sunkumus tėvams ir visiems, kurie nori padėti vaikams. „Auklėjimas be dramų“ siūlo tyrimais pagrįstus sveiko proto metodus, kuriuos mielai taikys bet kuris suaugusysis, o naudą pajus visi vaikai“.
Daniel Goleman, knygos „Emocinis intelektas“ autorius

Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė
Kiti taip pat domėjosi


2021-07-30

2017-03-25

Labai rimta ir moksliška knyga. Informacijos daug ir pagrįstos. Verta perskaityti net kelis kartus, kad tinkamai visą įsisamoninti.

2015-07-26

Superinė knyga! Sakyčiau, viena geriausių.

Parašykite atsiliepimą apie „Auklėjimas be dramų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Auklėjimas be dramų“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Auklėjimas be dramų“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Auklėjimas be dramų“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Auklėjimas be dramų“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Auklėjimas be dramų“ perkama kartu