0

Baladės link kvadrato pilnaties

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Baladės link kvadrato pilnaties

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955346661

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Baladės link kvadrato pilnaties" aprašymas
"Romas Daugirdas – ištikimas savo kartos metraštininkas. Laiko kamera išryškina jaunystės draugų ir pakeleivių portretus, kai viskas buvo limituota, kėlė grėsmę individo egzistencijai. Skrydis su ramentais neįmanomas. Neišsipildymo, katastrofos nuojauta persekioja kaip įkyrus košmaras. Apmąstymus apie žmogaus iliuzijas, transformacijas, jausmus ir lemtį Romas Daugirdas įformina ne tiek poezijos, kiek dailės principais. (Ar todėl, kad kuria koliažus?) Vaizdų kontūrai nutrinami, detalė savaime mažai ką reiškia. Svarbu asociacijų vyniojimasis, jų spalvos, emociniai atspalviai. Absurdišką realybę šturmuoja nonsensų ir aštrių metaforų deriniai. Siurrealistinės vizijos audrina vaizduotę, įtraukia į pašėlusį žaidimą ženklais ir formomis. Laisvės pojūtis, sava meninė logika diktuoja nekonvencinę stilistiką nuo pat kūrybinio kelio pradžios. Pripažinkim, eilėraščių koliažai skaitytoją kartais trikdo, bet ir įtraukia – junti vidinę įtampą, nuo kurios trūkinėja kvėpavimas."
Janina Riškutė

„Baladės link kvadrato pilnaties“ – šešioliktoji Romo Daugirdo knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Baladės link kvadrato pilnaties"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Baladės link kvadrato pilnaties, kurią skaitytojams dovanoja Romas Daugirdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Daugirdas su knyga Baladės link kvadrato pilnaties jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Baladės link kvadrato pilnaties patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Daugirdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Baladės link kvadrato pilnaties palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Baladės link kvadrato pilnaties" perkama kartu