NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Bedvasis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 12.29 SoldOut

Knygos "Bedvasis" aprašymas

Britų autoriaus Philip Kerr detektyvas „Bedvasis“ nukels skaitytojus į niūrius ir tamsius Antrojo pasaulinio karo laikus. Dienas, kuomet vyko mūšiai bei aktyviai veikė propaganda. Rašytojo Philip Kerr knygos yra gardus kąsnelis „noir“ stiliaus gerbėjams.

Berlynas, 1943-ti metai, kovas. Praėjo mėnuo nuo neįtikėtino vokiečių pralaimėjimo Staliningrade. Nors Hitleris teigia, kad vokiečiai karą laimi, mūšių vadai žino tikrąją tiesą. Kariuomenės moralė krenta vis žemyn, o išlaikyti discipliną tampa vis sudėtingiau. Be to, Berlyną pasiekė žinia apie masines Lenkijos karininkų, policinininkų, intelektualų ir kitų žmonių žudynes Katynės miške netoli Smolensko, kurias surengė NKVD. Jei tai tiesa, kariuomenei siunčiama žinutė aiški: kovok arba mirk.

Tiek Vermachtas, tiek nacių propagandos ministras Jozefas Gebelsas nori vieno – nenuginčijamų Rusijos žiaurumo įrodymų. Vermachtui tai svarbu, nes tokie įrodymai karo nugalėtojų akyse sušvelnintų vokiečių nusikaltimų žiaurumą. Gebelsas šiais įrodymais tikisi sunaikinti sąjungininkų vienybę ir atkirsti Rusiją nuo tiekimo linijų iš vakarų.

Abi šalys sutinka, kad tolesnį tyrimą turi atlikti specialistas, apmokytas sijoti įrodymus bei tardyti liudytojus. Viskas, kas kvepia nekompetenciją ar įrodymų klastojimų gali sužlugdyti planus. Taigi, buvęs policininkas Bernis Giunteris yra siunčiamas į Rusijos įvykdytų nusikaltimų įrodymų paieškas. Kol Giunteris lankosi Smolenske, vietinė policija prašo jo padėti ištirti išprievartavimų bei nužudymų bylas. Įkalčiai veda link vokiečių kareivių, dirbančių su slapta medžiaga. Tuo metu įvyksta ir daugiau žmogžudysčių, o ciniškas bei protingas Bernis Giunteris turi vykdyti tai, kas peržengia jo moralės principus.

„Bedvasis“ – klasikinis, „noir“ stiliaus detektyvas, kuris nukels į tamsius Antrojo pasaulinio karo metus. Autorius geba sukurti unikalią ir baugią to meto atmosferą – ji neretai įtraukia labiau nei romane besirutuliojantis veiksmas. Daugelis svarbių knygos personažų buvo tikros asmenybės. „Bedvasis“ patiks klasikinių detektyvų bei istorijos gerbėjams!

Philip Ballantyne Kerr (1956 vasario 22 – 2018 kovo 23) – britų rašytojas, išgarsėjęs istorinių detektyvinių trilerių serija apie Bernį Giunterį. Autorius Birmingemo universitete studijavo teisę ir filosofiją. Prieš tapdamas profesionaliu rašytoju jis dirbo reklamos tekstų kūrėju. Pats autorius sako, kad savo rašytojo karjerą pradėjo dvylikos, kuomet kurdavo pornografines istorijas, kurias nemokamai dalindavo klasės draugams. Jis sukūrė penkiolika knygų apie buvusį policininką Bernį Giunterį, taip pat parašė istorijų seriją vaikams.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Tamulevičiūtė

Taip pat skaitykite įtempto siužeto, intriguojančius trilogijos „Juodasis Berlynas“ („Berlin Noir“) detektyvus.


  • Autorius: Philip Kerr
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267683

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bedvasis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bedvasis", Philip Kerr. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Philip Kerr su knyga "Bedvasis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bedvasis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philip Kerr. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bedvasis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bedvasis" perkama kartu