Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Būk ne tobulas, o laimingas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 4.59 SoldOut

Knygos „Būk ne tobulas, o laimingas“ aprašymas

Beveik kiekvienas gali pripažinti, kad gyvenime jaučia spaudimą tapti geresniu, turtingesniu, protingesniu, ir tiesiog tobulesniu, nei yra iki šiol. Stengiamės, siekiame ir atrodo, jau tuoj patirsime laimės jausmą. Autorius Mark Van Buren savo knygoje „Buk ne tobulas, o laimingas“ padeda suprasti, kur slypi tikroji laimė ir vidinė ramybė bei kodėl mums taip sunku jas pastebėti.

Autorius sako, kad visi siekia laimės, tačiau nežino, kur jos ieškoti. Ir iš karto išduoda paslaptį, kad laimė yra „čia ir dabar“. Mark Van Buren knyga skirta žmonėms, kurie dar tik pradeda domėtis meditacija ir budizmo idėjomis, tačiau neturi gilesnių žinių. Daugelis minčių jau gali būti girdėtos, nes kalbama apie pamatinius laimės pagrindus.

Paprastai ir šmaikščiai parašytas tekstas perduoda žinutę, kad kiekvieną neigiamą gyvenimo patirtį mes galime panaudoti savo išminčiai ir laimei didinti. Energiją, kurią panaudojame stengdamiesi pabėgti nuo nemalonių aplinkybių, galime nukreipti tam, kad jas išnaudotume teigiamiems pokyčiams.

„Buk ne tobulas, o laimingas“ siūlo realų planą kaip pasiekti vidinę ramybę. Svarbiausia, neapsimetinėti tuo, kuo nesame. Knygoje pateikiami patarimai yra praktiški ir juos gali naudoti bet kokio amžiaus, lyties ar religinių įsitikinimų žmonės. Pagrindinius Budizmo principus autorius paaiškina kiekvienam suprantama kalba, o dar ir pagardina geru humoru.

Kaip saulė šviečia net tada, kai dangų dengia debesys, taip ir laimė visad glūdi mumyse - tereikia šiek tiek pasistengti, kad ją pasiektume. „Buk ne tobulas, o laimingas“ motyvuos ir pakels nuotaiką. Taip pat primins, kad visai nereikia būti... tobuliems. Šios knygos vieta - ant jūsų naktinio stalelio: perskaitykite skyrių vakare bei šiek tiek ryte ir pamatysite, kad diena taps šviesesnė!

Mark Van Buren yra sąmoningo gyvenimo treneris, jogos bei meditacijos instruktorius, asmeninis treneris ir muzikantas, kuris jau daugiau nei dešimtmetį propaguoja visapusiškai sveiką gyvenimo būdą. Jis daug dirbo su vaikais ir suaugusiais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų bei kitų specialiųjų poreikių. Taip pat išleido du solo albumus, kuriuose dainuoja apie savo meditacijų kelionę. 2012-tais metais autorius pradėjo rašyti knygas, kurios tapo bestseleriais, jos verčiamos ir leidžiamos visame pasaulyje.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Lamprecht


  • Autorius: Mark Van Buren
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 183
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664939

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Būk ne tobulas, o laimingas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Mark Van Buren pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Būk ne tobulas, o laimingas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Būk ne tobulas, o laimingas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Būk ne tobulas, o laimingas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Būk ne tobulas, o laimingas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Van Buren tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Būk ne tobulas, o laimingas“ perkama kartu