NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo

5.0
(10 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,15 €
Kaina su kodu: 9,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-21 Saulė

Labai įdomu skaityti, apie realias kelionės. Visada žavėjausi šiuo keliautoju


2024-02-29 13.154 InStock
Į krepšelį

Knygos "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo" aprašymas

Šarūną Jasiukevičių daugelis žino Praeities Žvalgo vardu. Jis aktyvus keliautojas ir netradicinių ekspedicijų organizatorius bei gidas, kviečiantis pakeliauti po milžiniškos katastrofos nuniokotą Černobylio zoną. Jei gyvai aplankyti šios vietos dar nesate pasirengę, nerkite į nuotykį knygoje „Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo“. Įspūdžių netrūks!

Šarūnas Jasiukevičius į šią kelionių knygą sudėjo visą savo patirtį. Autorius Černobylį pirmą kartą aplankė 2014-tais metais. Jo išvyka tapo meile iš pirmo žvilgsnio – Zoną Šarūnas pradėjo vadinti antraisiais namais.

Gausiai iliustruota knyga „Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo“ pasižymi temų įvairove. Kaip ir priklauso, pradžioje skaitytojams siūloma trumpa katastrofos istorija. Autorius nagrinėja jos priežastis, suteikia žinių apie radiacijos poveikį, taip pat supažindina su nukentėjusia Černobylio zona.

Avarija atominėje elektrinėje buvo pirmoji tokio masto, be to ji įvyko Sovietų Sąjungoje, įpratusioje slėpti nesėkmes, todėl nebuvo aišku, kaip elgtis ir likviduoti padarinius. Ne daug kas žino, kad Černobylio zona apima ne tik Ukrainą bet ir 2100 kvadratinių metrų kaimyninės Baltarusijos ploto. Savo pasakojimus Šarūnas Jasiukevičius gausiai iliustravo žemėlapiais, istorinėmis ir kelionių nuotraukomis.

Antrame knygos „Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo“ skyriuje autorius aptaria įdomiausius Zonos objektus. Prieš skaitytojų akis atsiveria užterštojo ploto sostinė, garsioji antena, vandens telkiniai su dvimetriniais šamais, šiukšlynai, vietos, kurias pamėgo nelegalūs keliautojai, vadinami stalkeriais ir kitos įžymybės, tiek įtrauktos į kelionių organizatorių maršrutus, tiek mažiau žinomos.

Dar viena leidinio dalis skirta zonos lankytojams. Šarūnas Jasiukevičius aptaria jų tipus: nuo nelegalių stalkerių, žaidimų per daug prisižiūrėjusių drąsuolių, chuliganų iki eilinių smalsuolių, ieškančių postapokaliptinės romantikos. Vieni jų į Černobylį žiūri su savotiška meile, kiti atvažiuoja niokoti.

Autorius nepamiršo pasidalinti ir savo asmenine patirtimi bei pasakoja apie pirmąją kelionę, jos metu patirtus nuotykius, gimusią trauką, kurios nepavyko nugalėti iki šiol, vienišus žygius ir tai, kaip jis pats ėmė organizuoti ekskursijas į vietą, masinančią ištroškusius aštresnių įspūdžių.

Ypač įdomus skyrius „Zonos folkloras“. Černobylio katastrofa ir pati vietovė apipinta mitais ir legendomis, prie to prisidėjo ir įvairūs filmai bei iš lūpų į lūpas keliaujantys pasakojimai, kurie ilgainiui išsikreipia ir pasikeičia. Autorius dalijasi įdomiausiu, kartais neįtikėtinu Zonos folkloru.

Susidomėjote? Norite savo akimis pamatyti Zoną? Autorius paruošė atmintinę. Taisyklės ir patarimai pravers visiems: tiek tiems, kurie jau ieško kelionių organizatorių telefono numerio, tiek tiems, kurie ruošiasi Černobylį aplankyti savarankiškai. Geras pasiruošimas padės saugiai mėgautis kelione ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

Gausiai iliustruota ir smagiu stiliumi parašyta knyga „Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo“ rekomenduojama kelionių įspūdžių mėgėjams, žmonėms, besidomintiems apleistomis vietomis ir jų istorija bei ekstremalams, besiruošiantiems į pavojingus žygius.

Šarūnas Jasiukevičius (1978) – verslininkas, kelionių organizatorius, režisierius, prodiuseris. Ypač populiari jo laida „Praeities žvalgas“, kuriose autorius pasakoja savo neįprastas keliones.

Sudomino trumpas aprašymas? Nelaukite! Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir daugiau kelionių reportažų, patarimų, atsiminimų bei kitų žanrų knygų. Gerų skaitinių ras ir tie, kurie mėgsta išgalvotus siužetus bei veikėjus. Daug knygų kainuoja pigiau, nes knygyne vyksta akcijos bei išpardavimai. Kiekvieno leidinio aprašyme rasite jo santrauką, puslapių skaičių, galėsite pavartyti ištraukas, perskaityti atsiliepimus. Vertingų rekomendacijų visada verta pasidairyti ir kitų skaitytojų apžvalgose.


  • Autorius: Šarūnas Jasiukevičius
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138748

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-21

Labai įdomu skaityti, apie realias kelionės. Visada žavėjausi šiuo keliautoju

2021-03-21

Labai gera knyga, įdomu skaityti

2021-03-15

Knyga superinė, kaip ir autorius. Nuostabus keliautojas, kuris tikrai turi ką papasakoti. Šarai taip ir toliau!

2021-03-15

Vau, kokia knyga, penkios žvaigždutės

2021-03-15

Gavau šia knygą dovanų, nuostabi knyga

2021-03-15

Labai gera knyga, likau labai patenkinta

2021-03-15

Puiki knyga

2020-02-25

Man patiko

2020-01-29

Itin įtraukianti knyga, žavinti paprastumu.

2019-11-16

Tai knyga,kurią perskaitai keliais prisėdimais.Skaitant taip pritraukia, kad pamiršti soc.tinklus ar išsivirti kavos☺.Ši knyga visiška priešingybė kitoms skaitytoms knygoms apie Černobylį.Lauksiu šio autorio kitų knygų!

Parašykite atsiliepimą apie "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Černobylį

Šarūnas Jasiukevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šarūnas Jasiukevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo" perkama kartu