NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti

Kaina: 12,53 €
Kaina su kodu: 11,28 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.529 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti" aprašymas

Lietuvių literatūros klasiko Kazio Sajos naujoji knyga "Dar ne visos paslaptys" - tai apsakymų rinkinys paaugliams, jaunimui ir ne tik...

Apsakymų herojai - vaikai, paaugliai, jauni žmonės. Rašytojas tarsi sugrįžta į savo vaikystę ir jaunystę, persipina praeitis ir nūdiena, atgaivinama istorinė atmintis, susijusi su dvasiniu visuomenės diagnozavimu. Dramatiški personažų likimai, sudėtingi charakteriai yra įdomūs įvairaus amžiaus skaitytojams.

Kazys Saja - ne tik puikus pasakotojas, bet ir gilus psichologas, atskleidžiantis painius tėvų ir vaikų santykius, paauglių išgyvenimus.

Apsakymai ypač aktualūs šiandien, nes rašytojui, Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo akto signatarui, rūpi Lietuvos ateitis ir jos gerovė, jis neabejingas tautiečiams, praradusiems lietuvišką širdį ir lietuvišką jauseną.


  • Autorius: Kazys Saja
  • Leidėjas: Andrena
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986370864

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti", kurį pristato Kazys Saja. Siūlome ne tik išsamų "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kazys Saja. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dar ne visos paslaptys. Tiems, kurie jau mokosi mąstyti" perkama kartu