Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 3,70 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla" aprašymas

Tomas Dirgėla – bene populiariausias lietuvių vaikų rašytojas, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Istorija tavo rankose „Dingusių katinų byla“ – jau dvidešimt devintoji T. Dirgėlos knyga!

Upė su Tomu keliauja į gyvūnų prieglaudą. Mergaitė seniai svajoja turėti mielą, pūkuotą miaukiantį padarėlį! Bet greitai paaiškėja, kad visi katinai iš „Gyvūnų namų“ buvo tiesiog PAVOGTI! (Čia reikia patikslinti: jie BUVO NUKNIAUKTI!)

O dar ir tie keisti laiškai su grasinimais, skirti mokytojai, kuriuos siuntinėja... pala pala – detektyvas Tomas?

Kur dingo mieliausi pasaulio gyvūnai? Ar pavyks juos rasti? Ar Tomo nemeilė matematikai peraugo į piktus laiškus mokytojai? Kas? Kam? Už ką? Ko? Ką?

Taip, klaustukų čia daugiau nei šauktukų, kabliataškių ar kitų skyrybos ženklų. Ir tai gali reikšti tik viena – TAVĘS LAUKIA DAR VIENA BYLA!

„Ši knyga pakeitė mano gyvenimą!“
Išgalvotas skaitytojas

„Tomai, gal jau iškraustysi indaplovę?“
Skaistė Dirgėlienė


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666698

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Domas ir Tomas, 8 knyga. Dingusių katinų byla" perkama kartu