Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį 13,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“ aprašymas

Visi pasaulio automobiliai, traukiniai ir lėktuvai juda viena kryptimi – į Vilniaus knygų mugę! Ten laukia daugybė knygų, rašytojų, koncertų, pokalbių ir net susitikimas su pačiu Tomu Dirgėla, dėl kurio į mugę važiuoja ir puikiai žinomo Miestamiesčio gyventojai. Tėvai ir vaikai skaičiuoja paskutines minutes iki renginio: liko dvidešimt sekundžių, septynios, dvi, viena... Bet Tomas Dirgėla NEPASIRODO!

Kas nutiko mylimam vaikų rašytojui? Gal jį pagrobė ateiviai? O gal nepagrobė? O gal perskaitykit šią knygą ir viskas bus aišku?

„Mes tikrai jo negrobėme, planuojame tai padaryti kitais metais!“
Ateivių atstovas

„Mano vaikas jūsų knygą perskaito greičiau nei suvalgo kebabą.“
Skaitytojo mama

TOMAS DIRGĖLA – populiariausias Lietuvos vaikų rašytojas, kurio knygos nuolat kartojamos ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! T. Dirgėla parašė jau daugiau nei 45 knygas, o vaikai jį atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Iliustratorius: Rytis Daukantas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094668012

Parašykite atsiliepimą apie „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“, kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Domas ir Tomas, 14 knyga. Dingusio Dirgėlos byla“ perkama kartu