0

Ir mirksnis tęsiasi

0,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ir mirksnis tęsiasi

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9786094460951

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ir mirksnis tęsiasi" aprašymas
"Ir mirksnis tęsiasi" - tai dar viena iš kasmet išleidžiamų gerai žinomo autoriaus poezijos knyga – kaip, visada, išminties ir jausmo lydinys, pasižymintis vidine įtampa, giliamintiškumu. Šiame lyrikos rinkinyje gvildenamos temos: žmogus ir jo antrasis „aš“, žmogus ir daiktai, žmogus ir gamta, žmogus ir laikas, žmogus ir mirtis.

Parašykite atsiliepimą apie "Ir mirksnis tęsiasi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir mirksnis tęsiasi, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Jakštas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Jakštas su knyga Ir mirksnis tęsiasi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir mirksnis tęsiasi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Jakštas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir mirksnis tęsiasi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ir mirksnis tęsiasi" perkama kartu