Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas

Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 13.99 InStock
Į krepšelį 12,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas" aprašymas

Knygą "Lietuvių-danų patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi. Litauiske-danske talemader. Man laerer sa laenge man lever" sudaro lietuvių ir danų patarlės, kurias iliustravo vaikai iš Lietuvos ir Danijos. Kiekvienos patarlės reikšmė paaiškinta, patarlės papildytos variantais.

Šis iliustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas puikiai tinka tiek lietuvaičiams, norintiems gražiai kalbėti gimtąja kalba ir geidaujantiems turtinti danų kalbos žinias, tiek kitataučiams, trokštantiems šnekėti vaizdinga lietuvių kalba.


  • Autorius: Rasa Bačiulienė
  • Leidėjas: Pamėginčius
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098224047

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sakmių, padavimų, liaudies kūrybos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas", kurį pristato Rasa Bačiulienė. Siūlome ne tik išsamų "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Bačiulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kol gyveni, tol ir mokaisi / Man lærer så længe man lever. liustruotas lietuvių-danų patarlių žodynas" perkama kartu