NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai

Kaina: 13,89 €
Kaina su kodu: 12,50 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-31 Julijana

Linkiu, kad ši knyga būtų privaloma visiems sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams!


2024-02-29 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai " aprašymas

„Būtų idealu, jei valgytume intuityviai – tiksliai jausdami, kiek ir kokio maisto mums reikia šiuo metu. Deja, dažniausiai valgome tam tikrais nuo dienotvarkės priklausančiais intervalais, nenatūralų̨, įvairių skonį iškreipiančių medžiagų prisodrintą maistą̨. Labai dažnai valgome norėdami nusiraminti ar, priešingai, stimuliuoti save, patirti malonumą̨ ar kitaip reguliuoti emocijas, palengvinti bendravimą̨ ir panašiai. Visa tai iškreipia natūralų santykį su maistu ir veda prie valgymo sutrikimų.“
Dr. Julius Neverauskas, gydytojas psichoterapeutas ir neurologas

Perskaitę šią knygą „Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai“ apie dažniausius valgymo sutrikimus, susipažinsite su žurnalisčių Gintarės Jankauskienės ir Justinos Mikeliūnaitės parengtomis sveikstančiųjų istorijomis, o išsamiuose gydytojų Juliaus Neverausko ir Neringos Rogalskytės komentaruose rasite veiksmingų, sėkmingai taikomų šiuolaikinės psichiatrijos ir psichoterapijos gydymo metodų bei patarimų.

Taip pat sužinosite, kaip suvaldyti emocinį valgymą, ar galime įveikti nenumaldomą greitojo ir perdirbto maisto norą, kaip pasiruošti persivalgymo atkryčiui, kokių veiksmų imtis, jei valgymo sutrikimu serga artimas žmogus.

Knygoje specialistų dėmesys skiriamas penkiems dažniausiems valgymo sutrikimams:

- emociniam valgymui;
- anoreksijai;
- bulimijai;
- priepuolinio persivalgymo sutrikimui;
- ortoreksijai (liguistam požiūriui į sveiką mitybą).

Nelikite vieni su liga – ji gali būti už jus stipresnė. Prašykite artimųjų ir specialistų pagalbos. Laimė, padėti sau ir pasveikti nuo valgymo sutrikimų įmanoma.Kiti taip pat domėjosi


2024-01-31

Linkiu, kad ši knyga būtų privaloma visiems sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams!

2024-01-25

technines detales kartais buvo sudetingos, bet manau, kad visi sveikatos prieziuros specialistai turetu tai perskaityti

2024-01-18

Man patinka, kad jis yra universali ir gali būti naudinga gydytojams, tiems, kurie kovoja su valgymo sutrikimais ir jų šeimoms.

2024-01-16

Kiekvienas, kuris kovojo su "netvarkingu" valgymu arba myli ką nors, kam sunku, turėtų perskaityti šią knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Gintarė Jankauskienė, Julius Neverauskas, Justina Mikeliūnaitė, Neringa Rogalskytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Jankauskienė, Julius Neverauskas, Justina Mikeliūnaitė, Neringa Rogalskytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip atpažinti ir įveikti valgymo sutrikimus. Tikros patirtys, specialistų patarimai, pagalbos sau ir kitiems būdai " perkama kartu