Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 14.99 InStock
Į krepšelį 13,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ aprašymas

2014 m. Rusijos įvykdyta Krymo aneksija ne tik puikiai iliustruoja šiuolaikinį karą, bet ir leidžia perprasti naujausią Rusijos istoriją. Pasitelkus propagandos, kibernetinių atakų, ardomosios veiklos ir ginkluotos jėgos mišinį, buvo pasiekta greita pergalė, tačiau ji galiausiai lėmė plataus masto Rusijos invaziją į Ukrainą – didžiausią ir brangiausią konvencinį karą Europoje nuo 1945 metų.

„Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ - tai intriguojantis itin kvalifikuoto šiuolaikinių Rusijos ginkluotųjų pajėgų eksperto pasakojimas apie invaziją į Krymą. Jame nagrinėjama, kaip Rusija sukūrė savo naują hibridinio, arba pilkosios zonos, karo modelį ir kaip suplanavo bei įvykdė Krymo operaciją, pradedant surežisuotu „spontaniškų“ protestuotojų pasirodymu ir baigiant Rusijos elitinių pajėgų be skiriamųjų ženklų atvykimu.

Gausiai iliustruotoje Marko Galeotti knygoje „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ atskleidžiamos pamokos, kurias Rusija, Ukraina ir Vakarai išmoko arba neteisingai suprato iš Krymo operacijos, taip pat paaiškinama, kaip ši aneksija daugeliu atžvilgių pakeitė pastarojo dešimtmečio eigą.

Kitos autoriaus Marko Galeotti knygos: „Vory. Rusijos supermafija“ (2019 m.), „Rusijos politinis karas. Peržengiant hibridinio karo ribas“ (2021 m.), „Trumpa Rusijos istorija. Nuo pagonybės iki Putino“ (2022 m.), „Viskas tampa ginklu. Karas XXI amžiuje“ (2022 m.), „Putino karai. Nuo Čečėnijos iki Ukrainos“ (2023 m.).


  • Autorius: Mark Galeotti
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094941412
  • Vertėjas: Kęstutis Choromanskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Mark Galeotti pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Galeotti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kaip Putinas užgrobė Krymą. Pilkosios zonos karas“ perkama kartu