0

Kaip veikia Japonija

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 5.50 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip veikia Japonija

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094663031

2020-11-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip veikia Japonija" aprašymas

Metus Japonijoje gyvenusio ir ją stebėjusio politikos mokslų studento Andriaus Kleivos knygoje „Kaip veikia Japonija“ pateikiamos kultūrinės, politinės, emocinės ir praktinės detalės, atskleidžiančios gyvą bei tikrą šios šalies veidą.


Andrius Kleiva užaugo Palangoje ir būdamas dešimties susidomėjo internetu. Netrukus jis tapo jauniausiu Lietuvoje tinklaraštininku, vėliau rašė technologijų ir politikos temomis žiniasklaidoje. Andrius Kleiva studijavo Prancūzijoje, viename prestižiškiausių Europos universitetų „Sciences Po“ ir pasirinko Europos-Azijos programą.


Knygos „Kaip veikia Japonija“ autorius metus gyveno Japonijoje ir turėjo progą pažinti šią šalį arčiau ir įdėmiau nei turistas. Čia jis ne tik mokėsi, bet ir filmavosi televizijos laidose, jam teko miškuose bėgti nuo beždžionių ir dirbti viename iš Tokijo dangoraižių.

Tačiau nepaisant mokslų ir patirčių Prancūzijoje bei Japonijoje A. Kleiva liko arti Lietuvos, grįžo čia atlikti praktiką Vilniaus miesto savivaldybėje.


Japonų kalbos A. Kleiva pradėjo mokytis dar prieš išvykdamas į šią šalį, kurią, kaip jis pats teigia, europiečiai labai menkai pažįsta ir dažniausiai vertina remdamiesi stereotipais bei gandais.

Pasak A. Kleivos, knyga „Kaip veikia Japonija“ yra ne kelionių gidas ir net ne akademinis straipsnis apie šalį. Autorius bando pažvelgti Japonijai į akis ir atskleisti, kuo, kaip ir kodėl būtent taip gyvena japonai. Metus trukęs gyvenimas ir stebėjimas sugulė į knygą, kurioje – gyvi, autentiški ir stebinantys pasakojimai apie Japonijos kasdienybę. Beje, autorius siūlo šią šalį užuot vadinus keista, vadinti tiesiog kitokia.


Pirmojoje knygos dalyje - išsamūs aprašymai, antrojoje – interviu su aštuoniais labai skirtingais žmonėmis, o trečiojoje – pasakojimai apie išskirtines, įdomias ir lankytinas Tokijo vietas, apie kurias greičiausiai neperskaitysite jokiame turistiniame žinyne.

Kuo ypatinga japonų kalba? Koks šios šalies gyventojų požiūris į užsieniečius? Koks japonų požiūris į maistą, šeimą, studijas ir darbą? Paslaptinga, viliojanti ir egzotiška, tačiau nepažinta ir mitais apipinta šalis šioje knygoje atsiveria ir kviečia subtiliam pokalbiui ar susitikimui. Juk geriausiai viską pažinti galima tik patyrus savo kailiu.


Neįmanoma paneigti, kad už tūkstančių kilometrų nuo Vilniaus gyvenanti ir šimtmečius savo istoriją kūrusi salų šalies bendruomenė yra nuo mūsų nutolusi šviesmečiais. Bet japonai – tokie pat žmonės, ir atėjo laikas pažvelgti jiems į akis.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip veikia Japonija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių įspūdžiai

Andrius Kleiva parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip veikia Japonija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip veikia Japonija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip veikia Japonija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip veikia Japonija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Kleiva tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip veikia Japonija" perkama kartu