Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 1.79 SoldOut

Knygos „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“ aprašymas

"Įvairiems sintaksės dalykams skirtoje naujųjų Kalbos patarimų knygelėje pateikiamos dalyvio, padalyvio, pusdalyvio vartojimo, sakinių ir sakinio dalių jungimo, kai kurių žodžių tvarkos atvejų rekomendacijos (pipirai juodieji malti ar malti juodieji pipirai; vietoj to, kad mokytis ar užuot mokęsi ir pan.).Knygelės tekstas apsvarstytas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos. Rengimą ir leidybą rėmė Valstybinė lietuvių kalbos komisija pagal Valstybinės kalbos vartojimo ir ugdymo 1996–2005 metų programą."Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“, Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė su knyga „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldonas Pupkis, Rita Miliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kalbos patarimai 2 (S3). Sintaksė: Įvairūs dalykai“ perkama kartu