Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Aldonas Pupkis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Aldonas Pupkis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Aldonas Pupkis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Aldonas Pupkis knygos

Rasta: 14

Lietuvių bendrinė tartis: norminimo istorija ir dabartis | Aldonas Pupkis
-10% su kodu: PATOGU
9,89 €
Kaina su kodu: 8,90 €
Turime sandėlyje
Lietuvių kalbos sąjūdis 1968-1988 m. | Aldonas Pupkis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
32,07 €
Kaina su kodu: 28,86 €
Turime sandėlyje
Juozas Balčikonis ir didysis "Lietuvių kalbos žodynas" | Aldonas Pupkis
-10% su kodu: PATOGU
18,69 €
Kaina su kodu: 16,82 €
Turime sandėlyje
Rasta: 14

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas