NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą

Kaina: 10,49 €
Kaina su kodu: 9,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-01 Sofija

Good knyga. Norėčiau (jei būtu) perskaityti daug dalių apie Ada Smit


2024-02-29 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą" aprašymas

Panelė Smit visai nenorėjo globoti Ados ir Džeimio.
– Neišmanau, kaip reikia rūpintis vaikais, – pasakė.
Gūžtelėjau. Manim niekada niekas nesirūpino, bet nutariau nutylėti.
Niekada nežinai, ką teks gelbėti. Ir kas išgelbės tave patį.

Amerikiečių rašytojos Kimberly Brubaker Bradley romanas „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ – kūrinys, įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Ši knyga 2016 m. pelnė Newbery medalį. Niuberio medalis (angl. Newbery Medal) – prieš 100 metų įsteigtas pirmasis pasaulyje vaikų literatūros apdovanojimas, kuriuo apdovanojamas amerikiečių autorius, sukūręs reikšmingiausią metų kūrinį vaikams ar jaunimui. Ne mažesnio susidomėjimo sulaukė ir knygos tęsinys - „Karas, kurį galiausiai laimėjau“.

Knyga „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ pasakoja apie dešimtmetę Adą, kuri niekada nėra išėjusi iš namų. Visas jos pasaulis - tai mažas kambarys, vaizdas pro langą ketvirtame aukšte, brolis Džeimis ir amžinai nepatenkinta mama. Didžiausia bėda - nesveika Ados pėda... Mama nenori išleisti jos į lauką, o ir kaip jai išeiti, kai ji sunkiai paeina?

Tačiau kai dėl karo Džeimis ir kiti vaikai evakuojami, Adai nebelieka nieko kito, kaip tik atsistoti ant kojų ir sekti paskui jį, kad neliktų viena ir išgyventų. Ir tik tada ji supranta, koks puikus yra šis pasaulis ir kiek daug skirtingų, sudėtingų ir... gerų dalykų jame yra. Ir nors karas būna baisus, bet galbūt jis suteiks Adai galimybę gyventi.

Ši knyga sužavėjo tūkstančių skaitytojų širdis. Amazon svetainėje ji turi daugiau nei 3000 atsiliepimų, o Goodreads.com – beveik 10 000!

Knygos „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ autorė Kimberly Brubaker Bradley (gim. 1967 m., Fort Veinas, Indianos valstija, JAV) pasakoja visada mėgusi skaityti – būdama vaiku mokykloje ji pertraukas leisdavo bibliotekoje, tačiau niekada nemanė tapsianti rašytoja. Koledže būsima rašytoja studijavusi chemiją, tačiau tuo pat metu lankė meno mokyklą, kurioje autorė daugiau susipažino su literatūra, tais ir įkvėpė pasukti literatūriniu keliu.


  • 2016 metų Niuberio medalis

  • Autorius: Kimberly Brubaker Bradley
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414404
  • Vertėjas: Inga Tuliševskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-01

Good knyga. Norėčiau (jei būtu) perskaityti daug dalių apie Ada Smit

2020-11-27

Nice knyga noriu pirkti visas dalis kokios tik yra labai patinka

Parašykite atsiliepimą apie "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą", kurį pristato Kimberly Brubaker Bradley. Siūlome ne tik išsamų "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kimberly Brubaker Bradley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą" perkama kartu