NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,94 €
Kaina su kodu: 8,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-21 kestutis

labai gera


2024-02-29 13.936 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“" aprašymas

Amerikiečių istorijos profesorius Stephen E. Ambrose bestseleryje „Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“ pasakoja apie vyrus, kurie Antrojo pasaulinio karo metu įėjo į istoriją. Tai pasakojimas apie amerikiečių armijos 506-ąjį desantininkų pulką, priskirtą prie 101-osios aviacijos divizijos. Pulkas buvo išlaipintas Normandijos šturmo metu ir D dieną įvykdė herojišką žygį bei patyrė daugybę netekčių.

Knygoje minimi parašiutininkai buvo eksperimentinis oro desanto pulkas suformuotas 1942-tais metais. Jų užduotis – šokti iš C-47 transportinių lėktuvų į priešišką teritoriją. Būrys buvo visapusiškai treniruojamas Džordžijoje, kur tapo nepriekaištingos fizinės formos. Per Normandijos šturmą, divizijos užduotis buvo atlaisvinti priėjimą prie vandens, kur netrukus turėjo išsilaipinti jūrų pėstininkai. Šturmo metu divizija patyrė itin didelių nuostolių, tačiau operacija laikoma sėkminga. Autorius knygoje rašo ir apie kitas būrio užduotis įvykdytas iki pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos.

Knygoje „Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“ istorikas pasakoja ne tik apie mūšių eigą, bet ir piešia parašiutininkų – gyvų žmonių – portretą. Jie buvo grubūs, įtarūs, nepasitikintys ir depresijos paveikti vaikinai. Kariai gėrė per daug vyno, plėšė per daug vokiškų fotoaparatų ir laikrodžių. Tačiau kartu mokydamiesi ir kovodami jie išmoko nesavanaudiškumo bei rado artimiausią broliją, kokią jie kada nors žinojo. Vyrai suprato, kad tie, kurie myli gyvenimą, kare nepagailės savo gyvybės už brolį.

„Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“ – istorija apie kovotojus vyrus, apie skausmą, baimę, karo žiaurumus, draugystę, atsidavimą ir pasiaukojimą.

Stephen E. Ambrose gimė 1936-tais metais, JAV. Jis buvo istorijos profesorius, rašytojas, biografas, sukūręs JAV prezidentų Dwight D. Eisenhower ir Richard Nixon biografijas.
Stephen E. Ambrose daugybę metų dirbo Naujojo Orleano universiteto istorijos profesoriumi. Autorius parašė dvidešimt penkias istorines knygas ir buvo apdovanotas keliomis literatūrinėmis premijomis. „Karo vilkai“ – žinomiausia autoriaus knyga. Papildomai ją išgarsino ir Steven Spielberg bei Tom Hanks kurtas, to paties pavadinimo, miniserialas. “Karo vilkai“ buvo nominuoti 19-ai „Emmy„ apdovanojimų ir laimėjo 6-is iš jų. Taip pat serialas buvo apdovanotas Auksiniu gaubliu.

Iš anglų kalbos vertė


  • Autorius: Stephen E. Ambrose
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267522

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-21

labai gera

Parašykite atsiliepimą apie "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Stephen E. Ambrose pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephen E. Ambrose tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karo vilkai. JAV parašiutininkai nuo D dienos iki Hitlerio „Erelio lizdo“" perkama kartu