Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės

Kaina: 3,21 €
Kaina su kodu: 2,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 3.206 InStock
Į krepšelį 2,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“ aprašymas

Rankos lavinimo knygelė - raidžių rašymas.


Šiame serijos „Katino Teodoro mokyklėlė“ pratybų sąsiuvinyje norime atkreipti dėmesį į taisyklingą raidžiųrašymą. Šį įgūdį reikia formuoti nuo pirmųjų rašymo pratimų. Jei vaikas iš karto išmoks rašyti raides taisyklingai, mokykloje neteks mokytis iš naujo.


Leidinys bus naudingas ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo auklėtiniams ir lavinamųjų klasių mokiniams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“, kurį pristato Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Katino Teodoro mokyklėlė. Raidės“ perkama kartu