Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis

Kaina: 6,99 €
Kaina su kodu: 5,10 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį 5,10 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ aprašymas

Rekomenduojame: 3–5 metų vaikams.

Kuo knygelė „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ naudinga vaikams:

    moko pagarbos kitam ir tinkamo elgesio;

    skatina dalintis žaislais;

    supažindina su raudona spalva.

„Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ – tai penktoji iš 7 knygelių rinkinio, skirtų kiekvienai savaitės dienai po vieną. Šioje knygelėje sužinosite, kas Mikučio namuose nutiko penktadienį. Penktadienio knygelėje – trys linksmos pasakėlės apie tai, kaip kiškutis Mikutis sužinojo, kad ir dideli būgnai gali groti tyliai, pasidalijo balionėliais su vėju ir saule, bei išmoko pažinti raudoną spalvą. Klausydamasis šių pasakėlių mažylis geriau suvoks supantį pasaulį, savo jausmus ir spalvas.

Visos serijos „Kiekvienai savaitės dienai po vieną“ knygos.Parašykite atsiliepimą apie „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“, kurį pristato Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kiškutis Mikutis ir dičkis BUMBUMsis“ perkama kartu