Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai

Kaina: 6,99 €
Kaina su kodu: 5,10 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį 5,10 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai" aprašymas

Rekomenduojama 3–5 metų vaikams.

Kuo knygelė naudinga visiems:

    Moko mylėti savo šeimą;

    Supažindina su skirtingomis spalvomis;

    Supažindina su daiktais esančiais namuose ir lauke;

    Papasakoja apie tai kaip reikia padėti kitiems, mylėti, užjausti kartais ir papykti .

„Kiškutis Mikutis. Savaitė“ – tai 7 knygelių rinkinys , skirtų kiekvienai savaitės dienai po vieną. Kiekvienoje knygelėje rasite tris linksmas pasakėles apie tai, kaip Kiškutis Mikutis susipažįsta su namų aplinka, išmoksta deramo elgesio, liūdi ir džiaugiasi, sapnuoja ir myli, pažįsta spalvas. Knygelėse sužinosite, kas Mikučio namuose nutiko per visą savaitę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai", kurį pristato Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškutis Mikutis ir sparnuoti norai" perkama kartu