⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas" aprašymas

„Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas“ - tai ketvirtoji iš 7 knygelių rinkinio - kiekvienai savaitės dienai po vieną.

Kiekvienoje knygelėje rasite tris linksmas pasakėles apie tai, kaip kiškutis Mikutis susipažįsta su namų aplinka, išmoksta deramo elgesio, liūdi ir džiaugiasi, sapnuoja ir myli, pažįsta spalvas. Šioje knygelėje sužinosite, kas Mikučio namuose nutiko ketvirtadienį.

Ketvirtadienio knygelėje – linksmos pasakėlės apie tai, kaip kiškutis Mikutis sužinojo, kas yra dulkių siurblys, suprato, kodėl reikia susitvarkyti savo kambarį, ir išmoko pažinti žalią spalvą. Klausydamasis šių pasakėlių mažylis geriau suvoks supantį pasaulį, savo jausmus ir spalvas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas", kurį pristato Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškutis Mikutis ir besotis rajūnas" perkama kartu