Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė

Kaina: 6,99 €
Kaina su kodu: 5,10 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį 5,10 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė" aprašymas

Rekomenduojame: 3–5 metų vaikams.

Kuo knygelė „Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė“ naudinga vaikams:

    moko draugauti;

    padeda suprasti, kad visiems pasitaiko blogų dienelių;

    supažindina su oranžine spalva.

„Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė“ – tai šeštoji iš 7 knygelių rinkinio, skirtų kiekvienai savaitės dienai po vieną. Kiekvienoje knygelėje rasite tris linksmas pasakėles apie tai, kaip kiškutis Mikutis susipažįsta su namų aplinka, išmoksta deramo elgesio, liūdi ir džiaugiasi, sapnuoja ir myli, pažįsta spalvas. Šioje knygelėje sužinosite, kas Mikučio namuose nutiko šeštadienį.

Visos serijos „Kiekvienai savaitės dienai po vieną“ knygos.Parašykite atsiliepimą apie "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė", kurį pristato Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurgita Jakaitienė, Neringa Daumantaitė, Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškutis Mikutis ir laiminga nelaimė" perkama kartu